SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMAKOWA OSTROWIA !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
czy wiedzac ze jest cos lepszego (w koncu robiles te porownania bialek - powinienes miec pojecie), potrafisz ludziom polecać o wiele gorszy produkt wylacznie ze wzgledu na cenę? to oczywiscie pytanie retoryczne

to tak jakbys polecał tunczyka z biedronki zamiast tunczyka w puszce z grecji (ok.4 zeta).

nie oszczedzajmy na jedzeniu panowie


BTW standardowo wrzucam cos bardzo ciekawego i dobitnego i nikt nie skomentuje? chcieliscie dowodow to macie

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2006-03-29 20:56:24

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
ale zioomek czy ja tak bardzo polecam ostrowię?
jak ktos szuka czegos taniego to owszem, ale bez przesady

pamietam tez kiedys Twoją (?) czy kogos z I-S kto dał tabelkę z zawaratością białka w danym produkcie, tam ostrowia jako jedyna (chyba- nie pamietam) z testowanych bialek miala wartosc zawartego bialka w 100g wiekszą (a przynajmiej nie mniejszą jak inne produkty) niż podawana wartosc na opakowaniu

i zeby nie bylo - naprawde nikt mi nie placi za "polecanie" tego produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Knife zauważ, że w mojej wypowiedzi jest słowo " najczęściej " co Twoje stwierdzenie obraca w banał.

A jeśli chodzi o podany przez Ciebie link do tych rewelacyjnych i po wielokroc nagradzanych produktów ... zastanów się nad zależnością i symbiozą korporacyjną. Coś co u nas jest nagradzane [ np. sławetna jakośc wieprzowiny z 2003 roku ] idąc do niemiec nie przechodzi podstawowych badań ich sanepidu więc o czym mowa.
Polska = gówniany kraj z kilkoma wyjątkami, ale one już pracują dla zachodnich inwestorów a tu obowiązują choc wydawacby się mogło te same normy to jednak inne.

Spij dalej ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 554
to ciekawi mnie jak bys ta diete w niemczech zrobil lub w holandii (nie wiem czy byles) ale jak byles to mam nbadzieje ze odwiedziles jakis spupermarket ?? tam sie poprostu placi za dobra zywnosc (taka jak u nas w polsce jest) u nas nie ma tyle chemii.tam nawet na mleko spojrzysz to na odwrocie mozesz sie nauczyc chemii... oni maja normy a to unich same mutanty powstaja.

masa.!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Cell pump , no pewnie, że polska nie jest wyjątkiem, ale obnosi sie ze swoim rzekomym profesjonalizmem w branży spożywczej jak mało jaki kraj.
I jak najbardziej, jeżdżąc do znajomego [ belgia ], zawożę mu kilka " swojskich " kiełbas i prawdziwy, biały ser, ale takie rzeczy to tylko na wsi, by najmniej nie w erze . Nie mówię, że wszystko jest u nas zepsute, ale większośc i do tego dołużmy jeszcze te nasze normy, za którymi idą kolorowe znaczki jako gwarant jakości no bo przeciez produkt nagradzany bo polski i w druga stronę , itp.

Gdybyśmy się dokładnie przyjrzeli unijnym raportom wiedzielibyśmy, że to wszystko ma swoją druga stronę. Ale to zrozumiałe bo jesteśmy młodą demokracją [ bo co to jest 16 lat ? ] i stąd taka pogoń za europą i równiez za jakością. W takim maratonie niestety zdarzają się zachowania patologiczne, niestety u nas zbyt często, ale taka cecha polaka a to juz inna kwestia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
no widzisz Szoho, Czarny np. nie rozumie, że kogoś może nie być stać na inne białko
a na tym wykresie to nie widzę, żeby źle wypadła, więc nie wiem jak o się ma do Twojego zdania o niej Czarny.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
chodzi tu o cene i jakosc surowca w stosunku do innych bialek serwatkowych..

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
Qaz napisał najlepszą rzecz, jaką można w tym temacie napisać.
stać kogoś- je lepsze
nie stać- je ostrowię
gdyby mnie było stać na ciągłe jedzenie dobrych białek, też bym przestał jeść ostrowię ale bym nie pisał, że jest*****owa.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Z zestawienia wklejonego przez Czarnuchok jasno wynika, że ostrowia jest OK w sensie -> CENA/JAKOŚĆ. Econo rządzi. A do do samej oceny power - czyli jak najlepsze to nie wiem, naprawdę nie wiem - czy po paru kg coś bym zauważył róznicy - że tu więcej tłuszczu czy laktozy...

Knife zauważ, że w mojej wypowiedzi jest słowo " najczęściej " co Twoje stwierdzenie obraca w banał

Najczęściej - to znaczy w większości wypadków.


A jeśli chodzi o podany przez Ciebie link do tych rewelacyjnych i po wielokroc nagradzanych produktów ... zastanów się nad zależnością i symbiozą korporacyjną. Coś co u nas jest nagradzane [ np. sławetna jakośc wieprzowiny z 2003 roku ] idąc do niemiec nie przechodzi podstawowych badań ich sanepidu więc o czym mowa


Poczytaj sobie o ocenie polskich produktów na zachodzie. Ba, pogadaj z Niemcami, Austriakami czy innymi narodowościami. Żywność mamy znakomitą. UE to potwierdza.


Polska = gówniany kraj z kilkoma wyjątkami, ale one już pracują dla zachodnich inwestorów a tu obowiązują choc wydawacby się mogło te same normy to jednak inne


Komunały i bajki. EOT tej kwestii.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1263
ostrowia OK

myślenie ma kolosalną przyszłość...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A co dla mnie? Musze przytyć

Następny temat

Co sądzicie o zestawie na Masie z sklep sfd

WHEY premium