SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMAKOWA OSTROWIA !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ty no nie czuje ani 4hydrkosy ani ala
wiec napewno tego mało jest
fakt faktem - 2 ostatnie dni dochodze do siebie po 8 dniowych wakacjach

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
aha
zapomniałem, że tym masz labo w ustach

ehh
N/C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Knife. Różnica między nami jest taka, że Ty zachwalasz polskie gówna [ robiąc to świadomie bądź nieświadomie; reklama ], które ja dopuszczam [ jakośc ] do obrotu. Niestety układ jest na tyle mocny, że poluchy mocno się trzymają starych przyzwyczajeń i już wiele razy widziałem jak wielce szanownej kapitule polski cwok wylizywał dupę w zamian za certyfikat na np. wyprodukowanym dżemie [ sprawa sprzed pół roku ]. A dopuszczac trzeba bo jak to z koneksjami bywa ... " wyżej dupy nie podskoczysz " . Obaj mamy pracę, wykonujemy ją - jak mniemam - dobrze i cieszmy się tym. Za kilkadziesiąt lat różnice pewnie się wyrównają tylko kogo to wówczas będzie obchodziło skoro wszyscy są przeświadczeni, ze już dzisiaj jest super więc o co może chodzic takim gościom jak ja.

Nie ma sensu kontynuowac dyskusji bo to off top jak się patrzy a i tematyka nie porywa chłopaków bo kogo k**wa obchodzą normy ...
Moim zdaniem nie powinniśmy wierzyc we wszystko co mówią i piszą bo powiedziec i napisac można wszystko.

Dziękuję za dyskusję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
wkrotce sobie zakupie

Ci co stosowali ktory smak lepszy wanilia czy owoce lesne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Powiem ci ze wanilia poczatkowo mi nie wchodziła, jakaś za mało słodka byłą , ale teraz zmienilem zdanie i mi smakuje, jedno jest pewne jest mało słodka. Co do owoców leśnych koleś pisał ze samkują jak Hubba Bubba ( taka guma),

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Panowie.
5% laktozy w WPC Vitalmaxa to wartość umowna.
Białko WPC jest produktem NATURALNYM i w przeciwieństwie do produktów stricte chemicznych różnice poszczególnych składników mogą sięgać nawet 4% w zależności od różnych czynników, np. transportu czy przechowywania.
Dlatego, jeśli ktoś mówi, że białko 2-3% laktozy jest lepsze od tego które ma 5% laktozy to znaczy że ma o tym pojęcie podstawowe bo w niezależnych badaniach nigdy nie wychodzi taka sama zawartość białka, tłuszczu czy węglowodanów.
Ten sam produkt dziś ma 80,7% białka a inna jego partia może mieć 77%.
To samo tyczy laktozy.
Co do zawartości popiołu w WPC Vitalmaxa to nie mam tych danych przed sobą, mam je w biurze, ale nasze białka były badane pod tym kątem w łódzkim Sanepidzie jeszcze przed wejściem Polski do UE i wyniki były znakomite. Jak to znajdę to powiem jak to wygląda.
Oczywiście jeśli ktoś chce kupować super drogie białka niech to robi.
Ja ćwiczę od kilkunastu lat, przetestowałem większość towaru na rynku, na WPC Vitalmaxa jechałem chyba z półtora roku, zanim wprowadziliśmy CFM i z praktyki wiem że nie ma różnic między nim a "renomowanymi" białkami.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
a ja tak nadmienie ze na allegro jest sam's protein (bi 70g/ww 13g/tl 3g)4 kg za 114zl ,tanisze niz ostorvia,lepsze niz ostrovia, smaczniejsze niz ostrovia, kupujcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
znalazłem tam tylko 1000g. tego za 40 zł.
no i ma to aż 13g. węgli

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
jest,jest spoko 4kg za 114zl z przesylka wiec wyhodzi 1kg za 25zl coz masz dodatek maltodextrny wiec nie placz az tak bardzo bo i na ckd moze to przejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
:-*

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A co dla mnie? Musze przytyć

Następny temat

Co sądzicie o zestawie na Masie z sklep sfd

WHEY premium