SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMAKOWA OSTROWIA !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830


BTW: Czarnuchok - czy te dane są z jakichś testów laboratoryjnych?- bo specyfikacja PRODUCENTA JEST INNNA - PATRZ ZAŁĄCZNIK I MOJE POPRAWKI.

#2 Skoro ostrowia ma 3.5% popiołu, a reszta białek ma 2-3% to jest to ... zwykłe czepianie się, na siłę... I teoria, że to nieoczyczone WPC upada natychmiast - Szocho.

Podsumowując - jakość w stosunku do ceny OK, konkurencyjność w swojej klasie duża.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdanie większości osób na temat ostrowi jest pozytywne. A dlaczego ??? bo ci co kupują ostrowie to często jest ich pierwsze białko i nie mieli okazji jeść czegoś lepszego a założe się że bardzo dużo osób by zmieniło zdanie jakby się im podsunęło pod język jakieś markowe białko


co do polskiej żywności ...
jak spróbowałem kurczaka w londynie to myślałem że się porzygam
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
kurde, Spyda, nie kupują ostrowi bo ją lubią, tylko dlatego, że nei mają na firmowe.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wylliam wiem że chodzi tu o kasę

nie chodzi mi tu akurat o was (jako bardziej obeznanych) ale zastanów się z punktu widzenia jakiegoś nowego

wchodzi na forum... ktoś mu doradzi ostrowie bo tania... no więc jedzie na niej ile sie da...
no i taki jest zadowolony ale nigdy nie spróbował markowego białka i też będzie chwalił ostrowie mimo tego iż nie jadł czegoś droższego

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
" Najczęściej - to znaczy w większości wypadków. "

w większości wypadków - to znaczy nie we wszystkich to tak jak " prawie robi wielką różnicę " - to powinieneś znac bo reklamy są Ci widac bliskie.

" Poczytaj sobie o ocenie polskich produktów na zachodzie. Ba, pogadaj z Niemcami, Austriakami czy innymi narodowościami. Żywność mamy znakomitą. UE to potwierdza. "

Skończyłem zarządzanie jakością i pracuję w tej branży więc dementuję, żywnośc mamy znakomitą dla łatwowiernych polaków [ czyt. ciemnogród ], którym reklama zrobiła sieczkę z mózgu, zaliczasz się do tej grupy, oglądaj mniej reklam jeśli mogę radzic.

Powoli nie ma z kim " gadac " choc mam w zwyczaju rozmawiac, inwestorzy wolą wiązac się z krajami bardziej rozwiniętymi, sprawdz obecny kwartał, sprawdź i skoreluj ilośc umów z państwami " starej unii " a czechami i dorzuc sobie do tego Twoją najjaśniejszą polskę. Dowody, to jedyne co się liczy, ale o tym nie mówi się w telewizji i nie pisze w gazetach ile stracilismy w ciągu tych niepełnych jeszcze 3 miesięcy.

UE dementuje ową znakomitośc co dowodzi rok 2005 gdzie po parafowaniu umów 46 potencjalnych klientów [ np. budeshwera - strona, na której polskie sadownictwo zarobiłoby krocie, ale za dużo chemii było w jabłkach ] wycofało się z podpisania umów tudzież zawarcia umowy międzypaństwowej, nie mylic z międzynarodowymi umowami.

" Komunały i bajki. EOT tej kwestii. "

Owszem, bajki, ale to Ty powinieneś przestac w nie wierzyc, chyba, że sądzisz, iż jeszcze nie pora wyrosnąc z piaskownicy i łopatki.

Nie chcę byc niemiły i nie chcę zostac nieopatrznie zrozumiany. Na bicku to może znamy się w równej mierze, ale jeśli chodzi o jakośc to jeszcze wiele serii przed Tobą.

Gówniany kraj, przynajmniej się nad tym zastanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
jak mozesz o swoim kraju pisac "gówniany" ?
ktos Cie skrzywdził w dziecinstwie moze? Jezeli tak uwazasz to nie pisz o tym publicznie, bo mnie to na przyklad razi; bo Polska to 'mój' kraj, ktorego nie "zamienilbym" na zaden inny

jak sie nie podoba to zrób wypad i siedz sobie ,grzej tylek gdzie indziej
ale o swoim kraju radzę wyrażać się z szacunkiem, o ile jest Polakiem - niestetey tego nie wiem

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-03-30 00:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
podziwiam patriotyzm Twój Banan
będę wiedział, żeby samemu tak nie pisać przy Tobie

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
pospieszylem sie - kasując Twoją wypowiedź i dając bana
wiec o to powyzsza wypowiedz (ban zdjety) niech sobie to inni poczytają, nie chce mi sie z Tobą dyskutowac (naucz sie najpierw poprawnej polszczyzny)


wypowiedz powyzsza uzytkownika siemianek
"Najwidoczniej mogę tak pisac skoro to robię i nie dbam o to co Cię razi a co zadowala. Ty jesteś patryjotą a ja wstydzę się za polskę i za Ciebie, że jesteś tak krótkowzroczny i nie zauważasz, że ukochana ojczyzna ma Cię głęboko w dupie.

W dobie dzisiajszych wydarzeń wysoce prawdopodobne jest, że szybko zmienisz zdanie i szybciutko będziesz szukał wahty na zmywaku w londynie.

Tak, jestem narodowości polskiej, ale nie jestem polakiem choc tu się urodziłem. Polskosc to dla mnie skaza bananie.

88"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A co dla mnie? Musze przytyć

Następny temat

Co sądzicie o zestawie na Masie z sklep sfd

WHEY premium