SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMAKOWA OSTROWIA !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 554
qazar ale chyba nie jestes przeciwko? co o niej sadzisz? warto za ta cene kupic Ostrowie?

masa.!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
bym napisał - ale jestem pseudospecem więc nie chce wprowadzać w błąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16252
Napisz to wtedy się okaże jakim specem jesteś:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 554
prosze o wypowiedz na temat Ostrowi.moim zdaniem warto,produkt jest dobry i cena tez.czytalem wiele artykulow i wiem ze wiekrzosc kupuje Ostrowie :)

masa.!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ja maiem jej 7kg wypilem ze 100g i rozdalem poprostu ja zadko pij wpc ,jesli juz to mieszanki ,po drugie majac bialka pokroju whey supreme,mxpro,cfm vitalmaxa ciezko jest pic ostrovie

Ja rozumie ze ludzie nie maja kasy i kupia ostrovie bo jest ekonomiczna , ale nie mozna wmawaic ze produkt jest 1 klasy bo tak nie jest
Nie stac mnie kupuje ostrovie stac mnie kupuje cos lepszego ,nawet sp80 jest lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
witam
dzieki uprzejmosci bulmastifa nie bylo mnie dwa tygodnie
za chwilę przeanalizuje post od poczatku
wielu z was jest najnormalniej oczarowana i zadowolona z ceny ostrowii i nie widzi nic pozatym.
dodam ze w tej samej cenie jest białko ovopol - o wiele lepsze od ostrowii.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Szoho, czy Ty masz coś wspólnego z tym sklepem z odżywkami(ten w adres w Twojej stopce)? albo sprzedajesz jakieś odżywki?...jeśli tak, to przypuszczam że nie masz w swoim asortymencie Ostrowii stąd taka krytyka
zabierają Ci poprostu klientów.
Jeśli się myle, to przedstaw jakieś racjonalne (np.chemiczne) porównanie białka Ostrowi z innym "markowym" białkiem.

OCZYWIŚCIE ŻE ZABIERAJĄ KLIENTÓW, KWESTIA JEST TYLKO TEGO RODZAJU ŻE ŻADNA Z OBECNYCH FIRM ODŻYWKOWYCH NIE SPRZEDAJE TAK SŁABEJ JAKOŚCI BIAŁKA SERWATKOWEGO JAK OSTROWIA (NO OPROCZ VITALMAX) JAK CHCESZ TANIE ZRODLO BIALKA TO KUPCIE SOBIE IZOLAT SOJOWY - PRZYSPIESZA PROCESY METABOLICZNE (ZAPEWNE NIE WIECIE O TYM)

imo szkodliwość "popiołu" z tej ostrowii o którym pisałeś nie jest taka wielka, a cena jednak jest dużo niższa
CENA BIAŁKA SERWATKOWEGO INSTANT JEST O 30-50% DROŻSZA NIŻ BIAŁKA TYPU OSTROWIA. O TYM NIE MASZ SZANSY WIEDZIEC BO NIE JESTES PRODUCENTEM, BYNAJMNIEJ MASZ JUZ SKALĘ POROWNAWCZĄ. DLACZEGO WPC OSTROWIA KTORE IMO PRAWIE NICZYM SIE NIE ROZNI OD INSTANT JEST O 30-40% TANSZE?

ale co mnie obchodzi co bedzie za 30lat, jak jutro/za miesiac/za rok moze mnie np. auto potracic (smiertelnie)?
NO TO HGH+INSA I NAPRAWDE NIE MASZ CO SIE MARTWIĆ. ROSNIESZ JAK TREBA

fakt jest taki,ze wiekszosc (moze wszyscy?) sprzedawców, nie mających w swoim asortymencie ostrowii nie bedzie jej zachwalało...
NAPRAWDE MOGE SIE DOGADAC Z OSTROWIA I MIEC NA TYM DOBRY DIL. BA, MOGE SAM WYPRODUKOWAC TAKIE BIALKO. TYLKO ZE NIE POSTAWIE TEGO OBOK MRM, OPTIMUM CZY DYMATIZE..



OSTATNIA ODPOWIEDZ QAZARA JEST BARDZO ODPOWIEDNIA

PS. LEPIEJ JEDZCIE WIECEJ KURAKA NIZ PIJCIE ODZYWKĘ

PS2. ZA CHWILĘ CZĘŚĆ BIOCHEMICZNA MOICH WYWODÓW, DLA TYCH WIĘKSZYCH CFANIAKÓW

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 554
no nie jest 1 klasa ale za ta cene jest ok. nie chodzi mi o to by jesc ja kilogramami tylko w ramach uzupelnienia diety. ztosuje jak narazie SP 80 ale przezucam sie na ostrowie.(ze wzgledow finansowych)

masa.!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostrowia to syf

sam się kiedyś pytałem szoha czy będzie to miał w swoim sklepie bo byłem zadowolony ze zjedzenia kilku kg ostrowi dopóki nie zjadłem pare kg innych, markowych białek!

fakt że większość ludzi kupuje to ze względu na kase ale ciekawe czy jak by zjedli kilka kg innych markowych białek to czy dalej by to brali

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
To ja pojadę radykalnie, ale z pasją ...

Polak jest właśnie tak skonstruowany.
Gdybym uruchomił produkcję i codziennie rano ładował 500 gram kupę do wora, na którego powierzchni markerem napisałbym " MEGA MASS TURBO EXTENSION 5000 ", za którego to wora ceniłbym sobie jedyne 19,99 pln to schemat byłby podobny do toczącej się powyżej dyskusji.

Oprzytomnijcie panowie. Cudów nie ma. Coś co jest tanie a co najważniejsze, wyprodukowane w polsce, najcześciej jest gównem tylko w kolorowym opakowaniu.

Myślcie trochę, to nie boli.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A co dla mnie? Musze przytyć

Następny temat

Co sądzicie o zestawie na Masie z sklep sfd

WHEY premium