SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMAKOWA OSTROWIA !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
bzdura jak*****, w takim wypadku za ok 47 zl (na allegro 1kg + koszty wysylki) mam kilogram smakowej odzywki bialkowej - o ile kiedys bylem zwolennikiem tego srodka tak teraz otwarcie pisze - chyba ich pokurvilo jak za niewiele wieksza cene za 1kg mam bialka klasy nitroprogenu, pwp, metabolica czy kaizena ...

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
ano, taka jest Polska, każdy chce sie dorobic w rok milionów. Znając życie i pamietając co było z ostrowia bezsmakową za jakis czas podniosą ceny

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
ja na 30 gr ostrowi dosypuje ok 10 gr elite whey dymatiz o smaku waniliowym i jest gitara,mam w dupei ich smaki po wyzszych kosztach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
z tymi cenami faktycznie przesadzają ! przeciez lepiej dolozyc pare groszy i miec lepsze bialko lepiej przyswajalne itp a nie byle jakie bialko ! niech te smaki sobei wsadza gdzies.Jak chcą zarabiac to niech spuszcza z ceny bo niekomu sie niebedzie oplacalo kupywac slabej jakosci ostrowie jak mzona miec bardo dobrą serwetke za niewiele wieksze pieniądze

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja placilem wczoraj 32zl za 1kg
natural
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
a ja dałem 55 zł za 2 kg ale to dlatego, ze mam 15 kg worek

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5706
Co wy piszecie ze cena wieksza za smakowa.Przeciez na stronie http://www.ostrowia.pl/site_pl/zamow.php dokonujac zamówienia oblicza taka sama cene przy ostrowi naturalnej jak i smakowej Sami sprawdzcie

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
Quka ma rację, niejasa ta ich strona jeśli rzeczywiście podnieśli cenę to nie ma najmniejszego sensu kupować tego białka bo różnica miedzy innymi firmowymi znacznie się z mniejszyła
mam nadzieję , że to po prostu jakoś niejasno zostało określone na stronie ostrowii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
chyba tą ostrowie po***ało całkowicie ... co to ma być za cena ? niestety nie są konkurencyjni już lepiej dodać pare groszy i kupić towar ze znanych firm .Nie wróże im duzego popytu na to marne białk...(marne w porównaniu do innych koncentratów w podobnej cenie)

Zmieniony przez - MASSpower w dniu 2006-03-14 15:44:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
heh, nie pozabijajcie się tylko o te 3zł za kilogram
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A co dla mnie? Musze przytyć

Następny temat

Co sądzicie o zestawie na Masie z sklep sfd

WHEY premium