SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMAKOWA OSTROWIA !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8831
po ilu dniach od zlozenia zamówienia na stronce ostrowi wam przychodzila paka ? jakies powiadomienie na maila dostaliscie czy jak ?

Zmieniony przez - SHERMAN w dniu 2006-06-19 12:31:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Pobawię się w archeologa... a co tam

Polecam ostrowie waniliowa i łyżeczkę 'kapuczino' do szejkera... Wypas normalnie...

!Pzdr!

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 548
jadl ktos czekoladowy?

taka lipa ze nie mam pojecia czem unazwali to czekoladowym
zaluje ze nei wzialem naturalnego

po zasmakowaniu az sprawdzilem date waznosci...
i ku mojemu zdziwieniu okazala sie dobra

Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
lucXsus: To samo miałem przy kupnie ostatniego wiaderka. Zmienili smak czekoladowy w stosunku do starej wersji... Dodali kawałki czekolady, czy coś takiego... Ale smakuje gorzej niż ta stara ostrowia bez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ekhm..

Mialem smak naturalny dalo sie wypic.. mialem banana,wanilie,czekolade dalo sie wypic

Ale kur.. l;udzie owoce lesne to najwieksza masakra tego sie nie da wypic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3361
Czy wasza ostrowia waniliowa przypomina choc troszke smak wanilii? bo u mnie tylko zapach w miare przypomina a smak to tak jaby naturalny albo jeszcze gorszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
najlepsza waniliowa moi zdaniem truskawka do dupy i czeolada tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2096 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39137
Waniliowa tylko pachnie wanilia i nic poza tym Smak ochydny, a naturalny jeszcze gorszy, ale co zrobić, trzeba jeść

Żyj tak, jakby każdy dzień miał być ostatnim dniem twojego życia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 936
dla mnie ta ostrowia to ohyda . wszystkie te smaki beznadzieja i uwazam ze to produkt bardzo slabej jakosci .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 548
bardzo slabej jakosci to jest smak a nie produkt :)

Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A co dla mnie? Musze przytyć

Następny temat

Co sądzicie o zestawie na Masie z sklep sfd

WHEY premium