Siema pomozcie mi !!! jak spalic tłuszcz mam go troche, mam 16 lat 167wzrostu i waze okolo 70 kg ale cwicze juz ok.2 lat powiedzcie jak mam spalic tłuszcz teraz zaczołem biegac i mniej jem jak jadłem po 18 godzinie juz nic nie jem jak spalic???????????? proszeee pomocy nie długo lato a nie moge miec takiej oponki:) pozdro dzikei za odpowiedzi !!!!
skupek pozdrawia
Krzysztof Piekarz

