SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę pomóżcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich (to mój pierwszy post na tym forum - więc jeśli pomyliłem pokuj bądz w jakiś sposób naruszyłem regulamin to BARDZO PRZEPRASZAM)
mam dość poważny problem
przeczytałem dość sporo na temat diet i ćwiczeń zawartych na waszym forum (myślę że rozumiem o co chodzi w dietach redukcyjnych czy masowych)
próbowałem ułożyć dietę dla mojej nażeczonej z którą mam teraz drobny problem - otóż zdecydowała się ona pojechac na wczasy odchudzające (pozwolę sobie zamieścić program i ofertę tych wczasów ELEMENTY WCZASÓW ZAWARTE W CENIE:
noclegi
DIETA 1000 - 1100 Kcl
kontrola lekarska (wstępna konsultacja),
wykwalifikowana kadra instruktorów, opiekunów i masażystów
możliwość skorzystania z siłowni lub basenu
gimnastyka poranna
wycieczki terenowe
aerobic
aqua aerobic
zajęcia z jogi i ćwiczenia oddechowe
wykład prowadzony przed dietetyka )
cwiczeń jest ok 10 godzin w tym wycieczki górskie (ok 6 godzin dziennie) czy basen (ok 1 godziny razem z 1 godziną aerobiku)
mam pytanie czy dieta 1100 Kcal która tu proponują nie jest czasem zbyt mała jak na taki wysiłek który zapewniają
dieta ma być ponoć dieta nie łączenia (nie wiem czy ma to jakies dodatkowe kożyści - według mnie - NIE BARDZO)i nie jest ustawiona dla konkretnej osoby ale dla wszystkich
moje pytanie jest następujące - czy moja nażeczona po powrocie z tych wczasów nie będzie się źle czuć i czy nie będzie miała problemów ze zdrowiem ?? (bądz co bądz diety 1000 Kcal są bardzo niezdrowe)
proszę o odpowiedz czy mam sie czego bać będę bardzo zobowiązany
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Masz absolutna racjie, to jest absolutnie za malo beda padac jak muchy,6 godzin wycieczki to tak na oko ze 2500kcal(zalezy jeszcze jakie gory ) ,polecam diete rozsadna ,cwiczenia silowe i arobowe,a nie taki ryzykowne wyjazdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
https://www.sfd.pl/temat127853/ poczytaj
zeczywiscie mało

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Laktoza

Następny temat

DIETA

WHEY premium