SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłownia 2x w tygodniu jest sens??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6343
wcześniej trenowałem Sztuki Walki ale niestety praca i uczelnia uniemożliwiły mi dalszy trening i mam 2 dni wolne z rana i chciał bym je poświecić na siłownie... jest w ogóle sens jakiś tak to może znalazł by się jakiś dobry człowiek i mi ułożył jakiś odpowiedni trening

www.linkegoldteam.pl
Adam "Palacz" Kostrzewski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
I nie wdając się w dalszą jałową dyskusję, gdzie każdy będzie obstawał przy swoim
Miałem rację. co do tego. Jałowa dyskusja.


Jeżeli nie rozumiesz tłumaczenia metodą "wprost" spróbuję metoda "nie wprost".

Kulturystyka, to nie jest jazda na rowerze po długiej przerwie. Jazdy na rowerze się nie zapomina, a po latach bez roweru wsiadamy na niego i jeździmy bez żadnych problemów. W kulturystyce nie obowiązuje ta zasada, po długiej przerwie (3 lata w tym przypadku) postępujemy jakbyśmy uczyli się od nowa. Należy zamontować dodatkowe kółka i uczyć się od nowa, potem ktoś musi trzymać za siodełko, aż się nauczymy samodzielnie jeździć. A nawet jak już będziemy umieć jeździć, to nie będziemy "przech ujami" bo jeszcze zostają tricki typu jazda bez trzymanki, na jednym kole, do tyłu...
Autor posta jest w miejscu gdzie należy zamontować dodatkowe kółka(trening ogólnorozwojowy, tzw. rozruch), nie w miejscu gdzie na uszkodzonym rowerze (twój plan pod względem poprawności) wykonuje się trudne tricki(twój plan pod względem intensywności).

Tyle ode mnie. Bo więcej nie ma sensu jeśli w dalszym ciągu obstajesz przy swoim.

Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-03-18 10:41:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7057
napisz jakie te dwa dni masz wolne zeby bylo wiadomo jak trening ulozyc. Sens zawsze jest :) Ile masz czasu na ten trening ? jaki wiek ? staz ? cel ? jakis priorytet ? jaki atut ? postaram sie pomoc
pozdrawiam.

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6343
wiek: 21 lat
Staz: okolo 9lat sztuk walk, na siłowi trenowałem jakies 2 lata i ostanio 3 latak przerwy
cel: dla sportu ale jesli przybiore troche na masie tez sie nie obraże
a dni wolne to wtorek i czwartek jakies 3h
atutów raczej brak

www.linkegoldteam.pl
Adam "Palacz" Kostrzewski

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7057
Wtorek klatka + triceps + nogi + kaptury
KLATKA
wyciskanie na plaskiej laweczce 3/4 serie ilosc powtorzen 12/10/8/8/ lub 10/8/6/6 stosujac progresje
wyciskanie na lawce skos w gore 3 serie ilosc powtorzen 10/10/10 staly ciezar
rozpietki skos w gore 3 serie ilosc powtorzen 12/10/10
10 serii wiec nie jest za duzo
TRICEPS
wyciskanie francuskie 3 serie ilosc powtorzen 12/10/8 progresja
pompki na poreczach 3 serie ilosc powtorzen max :)
mozesz dodac jeszcze cos na wyciagu 3 serie po 10 razy bedzie odpowiednie
9 serii wiec jest odpowiednio
NOGI
przysiady 3 serie ilosc powtorzen 12/12/12
przysiad wykroczny 3 serie ilosc powtorzen 12/12/12
wspiecia lydek 4 serie ilosc powtorzen 20-15
10 serii powinno byc ok
KAPTURY
wznosy barkow &#8221;SZRUGSY&#8221; 4 serie po 12/10/10/8
4 serie weldug mnie wystarcza chyba ze nie chcesz miec szyji :)
Czwartek: plecy + biceps + przedramie + barki
PLECY
podciaganie na drazku podchwytem 3 serie po 12/10/10
podciaganie na drazku szerokim uchwytem (NACHWYT) 3 serie 12/10/10
przyciaganie linki wyciagu dolnego w siadzie plaskim 3 serie po 12/10/10
unoszenie tulowia z opadu 3 serie po 15-12 razy :)
BICEPS
unoszenie gryfu stojac 3 serie po 12/10/8
chwyt mlotkowy stojac 3 serie po 12/10/10
modlitewnik 3 serie po 10-8 powtorzen
uginanie nadgarstkow podchwytem w siadzie 3 serie po 12/12/12
uginanie nadgarstkow nachwytem w siadzie 3 serie po 12/12/12
BARKI
wyciskanie sztangi sprzed głowy 3 serie 12/10/8
unoszenie sztangielek bokiem w górę 3 serie po 12/10/10
unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3 serie po 12/10/10


To by bylo na tyle. Oczywiscie ilosc powtorzen mozesz sobie sam dobrac ale na mase trzymaj sie w granicach 12-6 np 12/10/8/6 lub 10/8/6/6 ( stosujac progresje ) mam nadzieje ze jakos Ci pomoglem. Odnosnie brzucha to mozesz 5 min poswiecic na ABS II :)
pozdrawiam

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Aleś do***ał z tym planem.


Autor
Na początek polecam trening obwodowy. Chociaż ze 4 tygodnie.
Pierwszy tydzień 1 obwód
Drugi tydzień 2 obw.
Trzeci tydzień 3 obw.
Czwarty tydzień i dalej (jeśli będziesz kontynuował) - 3 obw(wt) i 4 obw(czw)
Potem możesz(ale nie musisz) zostać przy obwodowym, regulując intensywność, bo celem jest utrzymanie formy.
Problemem może być ułożenie dni wtorek - czwartek. We wtorek porpnuję lżejszey trening, a czwartkowy ciężki, ponieważ po nim będziesz miał dużo czasu na regenerację.

Reszta w wyszukiwarce.


Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-03-17 12:23:08
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7057
tomot <-- normalne ze masz wiecej pojecia odemnie bo dluzej w tym siedzisz... ale co zlego jest w tym planie ? kazda partia jest. nie ma za duzej ilosci serii. wiec o co cho? przeciez nie przetrenuje sie tym planem.ma do dyspozycji 3 godziny a trening przeprowadzi spokojnie w 90 minut.
ps: nie wyjezdzaj odrazu z "***" tylko napisz co jest nie tak. Troszeczke kultury byczQ

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Aleś do***ał z tym planem.
Umknęła mi ->
Przecież wiesz, że Cie nie chciałem urazić.

Reszte przemilcze, bo za dużo błędów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7057
Napisz mu Tu albo na priva coz to za bledy... wkoncu czlowiek caly czas sie uczy :)

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
No ok, ale tak króciutko. I nie wdając się w dalszą jałową dyskusję, gdzie każdy będzie obstawał przy swoim

Autor jest początkującym.
I ten powód zamyka wszystko. Chociaż w innych aspektach można się czepiać planu, ale to może ktoś inny się wypowie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7057
to ze jestem poczatkujacy odrazu mnie skresla acha fajnie :)
gratuluje podejscia :)
pozdro

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
to ze jestem poczatkujacy odrazu mnie skresla acha fajnie :)
gratuluje podejscia :)


Problem ze zrozumieniem tekstu?
Autor posta jest początkującym, nie Ty
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po 3 m-cach czas na zmiane..

Następny temat

malutkie pytanko

electro
Polecane artykuły