Witam jestem tu nowy. Cwicze od Listopada zeszlego roku. Cwiczylem tradycyjnym splitem do marca, a od kilku dni jade nowym planem gdzie cwicze partie miesni 2 razy w tygodniu. Mam 18 lat, 180 cm wzrostu i tylko 65 kg wagi :/... Jestem po odzywce bialkowej i pierwszym cyklu kreatyny. Oto moj plan:
Trening
Poniedziałek: ( klatka, barki, triceps )
- wyciskanie hantelek na ławce skośnej 4x
- wyciskanie sztangi na ławce poziomej ( wąski chwyt) 2x
- wyciskanie sztangi siedząc 3x
- serie łączone:
unoszenie hantelek siedząc na boki 2x
unoszenie hantelek bokiem w gore 2x
- wyciskanie francuskie hantlą za głową oburącz 2x
- unoszenie hantelki do tylu w podporze przodem 3x
Wtorek: (nogi, plecy, biceps)
- przysiady z sztanga z tyłu 3x
- wspięcia na palce 3x
- podciąganie na drążku nachwytem(chwyt szeroki) 3x
- wiosłowanie hantla 3x
- szrugsy 2x
- uginanie przedramion ze sztangą 3x
- uginanie przedramion z hantla 2x
Czwartek: ( klatka, barki, triceps )
- wyciskanie sztangi (chwyt szeroki) na ławce poziomej 4x
- wyciskanie sztangi (chwyt wąski) na ławce poziomej 2x
- oburącz unoszenie sztangi w przód 3x
- serie łączone:
unoszenie hantelek siedząc na boki 2x
unoszenie hantelek bokiem w gore 2x
- pomki w podporze tyłem 2x
- wyciskanie francuskie hantli jednorącz 3x
Piątek: (nogi, plecy, biceps)
- prostowanie nóg na maszynie 4x
- wspięcia na palce 4x
- ściąganie drążka podchwytym(chwyt szeroki) 3x
- podciąganie sztangi w opadzie tułowia podchwytem 3x
- przenoszenie sztangi za głowę na leżąco 2x
- uginanie przedramion ze sztangielkami (supinacja) 3x
- uginanie przedramion ze sztangą 3x
Trening
Poniedziałek: ( klatka, barki, triceps )
- wyciskanie hantelek na ławce skośnej 4x
- wyciskanie sztangi na ławce poziomej ( wąski chwyt) 2x
- wyciskanie sztangi siedząc 3x
- serie łączone:
unoszenie hantelek siedząc na boki 2x
unoszenie hantelek bokiem w gore 2x
- wyciskanie francuskie hantlą za głową oburącz 2x
- unoszenie hantelki do tylu w podporze przodem 3x
Wtorek: (nogi, plecy, biceps)
- przysiady z sztanga z tyłu 3x
- wspięcia na palce 3x
- podciąganie na drążku nachwytem(chwyt szeroki) 3x
- wiosłowanie hantla 3x
- szrugsy 2x
- uginanie przedramion ze sztangą 3x
- uginanie przedramion z hantla 2x
Czwartek: ( klatka, barki, triceps )
- wyciskanie sztangi (chwyt szeroki) na ławce poziomej 4x
- wyciskanie sztangi (chwyt wąski) na ławce poziomej 2x
- oburącz unoszenie sztangi w przód 3x
- serie łączone:
unoszenie hantelek siedząc na boki 2x
unoszenie hantelek bokiem w gore 2x
- pomki w podporze tyłem 2x
- wyciskanie francuskie hantli jednorącz 3x
Piątek: (nogi, plecy, biceps)
- prostowanie nóg na maszynie 4x
- wspięcia na palce 4x
- ściąganie drążka podchwytym(chwyt szeroki) 3x
- podciąganie sztangi w opadzie tułowia podchwytem 3x
- przenoszenie sztangi za głowę na leżąco 2x
- uginanie przedramion ze sztangielkami (supinacja) 3x
- uginanie przedramion ze sztangą 3x
Krzysztof Piekarz
hehe.jutro ide na wyklad.a ze nie bardzo chce mi sie sluchac tego co ma profesorek do powiedzenia to sprobuje Ci cos nakreslic na te 4dni w tygodniu.rzuce Ci jutro wieczorem moja propozycje planu.