Witam.
Nazywam się Krystian i skończę 16 lat w sierpniu (ur.01.08.1990r.)
Moje pytanie brzmi, czy mogę już zacząć intensywnie trenować (3-4 razy w tgodniu)i będę dalej rósł? Czy może już przestałem
? Mam 181cm/61kg.
Chodzi mi o to, czy jak zaczne uprawiać sporty siłowe (hrhr chodzi wyłącznie o siłkę) to zatrzymam się w rozwoju - zwiększenie masy (głównie w szerz), zaś już nic nie urosnę (wzdłuż
)
To pytanie nasuwa mi się, gdy patrzę na kolegę z klasy, który od ~roku "pakuje" na siłce no i rzecz jasna coś mało urósł od tamtego czasu
(jeżeli wogóle coś urósł...).
Proszę o porady i z góry dziękuję ;)
Nazywam się Krystian i skończę 16 lat w sierpniu (ur.01.08.1990r.)
Moje pytanie brzmi, czy mogę już zacząć intensywnie trenować (3-4 razy w tgodniu)i będę dalej rósł? Czy może już przestałem
? Mam 181cm/61kg.
Chodzi mi o to, czy jak zaczne uprawiać sporty siłowe (hrhr chodzi wyłącznie o siłkę) to zatrzymam się w rozwoju - zwiększenie masy (głównie w szerz), zaś już nic nie urosnę (wzdłuż
)
To pytanie nasuwa mi się, gdy patrzę na kolegę z klasy, który od ~roku "pakuje" na siłce no i rzecz jasna coś mało urósł od tamtego czasu
(jeżeli wogóle coś urósł...).
Proszę o porady i z góry dziękuję ;)
Krzysztof Piekarz