Witam,
w ostatnim czasie chodzę strasznie niedospany, choć wysypiam się. Brakuje mi energii na ćwiczenia - jestem ospały i niechętny do wysiłku. Zrobiłem 2 tygodnie przerwy w treningu bo myślałem, że to z przetrenowania, ale to nie to. Kawy nie lubie, wiec odpada. Czy ktos moglby doradzic jakas odzywke, co by pobudzała mnie i jakos dodawala energii. Niedawno czytalem opis produktu Activitia - Energon1000, czy jest to produkt, który mnie postawi?
Pozdr.
w ostatnim czasie chodzę strasznie niedospany, choć wysypiam się. Brakuje mi energii na ćwiczenia - jestem ospały i niechętny do wysiłku. Zrobiłem 2 tygodnie przerwy w treningu bo myślałem, że to z przetrenowania, ale to nie to. Kawy nie lubie, wiec odpada. Czy ktos moglby doradzic jakas odzywke, co by pobudzała mnie i jakos dodawala energii. Niedawno czytalem opis produktu Activitia - Energon1000, czy jest to produkt, który mnie postawi?
Pozdr.
Krzysztof Piekarz
Kładę się spać ok 22-23, wstaję o 5.00. Nie odpoczywam zbyt dużo - poniedziałek, środa, piątek - biegam po południu sobie, zaś wtorek, czwartek, sobota - ćwiczę na siłowni. Nie czuję się zbyt bardzo wypoczęty, raczej jest w ciągłym 'biegu'. A tą kofeinę to jak brać? Jedną rano i jedną