SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

energia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1474
Witam ostatnio brakuje mi energi podczas treningów (ok. godz. 20) zaczynam być senny potrzebuje jakiegos kopa (nie w jadra za taka rade dzieki) tylko zebym mógł potym spać a nie latac jak jakis napaleniec do rana. Niech moc będzie z wami.

pamo

pamo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
= jak nie w jądra to może w dupe??? , co dobrego kopa to spróbuj jakiego speeda =

troche późno na trening, ja o tej porze też napewno byłbym wydupany, nie możesz ćwiczyć wcześniej???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1474
dzieki jezeli chodzi o pore to wczesniej nie wyrabiam sie jestem zaorany czasowo. Niech moc bedzie z wami

pamo

pamo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
Takie życie. Wieczorem zazwyczaj chce sie spać, więc trening masz dość późno i jeśli sobie nie poradzisz ze snem to rób trening wczesniej.Chociaż możesz zapodać coś na podniesienie cukru, np. przed treningiem oprócz cukrów złożonych np. ryżu zapodaj także sok owocowy słodzony, batonika, albo cos takiego.pozdro

"Sęk w tym aby odkryć własne możliwości"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 1417 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11134
Przełuż se trening na wcześniej i problem z głowy

Jeżeli w jaki kolwiek sposób Ci pomogłem to nacisnij w prawym dolnym rogu SPECJALISTA W DZIALE a przyznasz mi Sog'a

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez cwicze o 20:00 niestety mam wczesniej prace i zauwazylem po sobie jakies 6 miesiecy temu ze jestem przemeczony i duzo sypiam. Zrobilem tak i pomoglo:
Calkowita przerwa od treningow 3 tygodnie
uzupelnienie mikroelementow oraz witamin
poprawienie diety
W ciagu tych 3 tygodni poszedlem trzy razy na basen i caly czas plywalem w celu poprawienia formy i kondycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1474
dzieki ale niemoge przeniesc treningu jedynie liczy na jakies dopalacze

pamo

pamo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1911
przesun trening o 2 3 godziny wczesniej + red bull lub xl przed treningiem i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
ja miałem taki okres że calkowicie porzuciłem kofeine..... czułem się wdety osłabiony , zdekoncentrowany i wkur***iony ..... szukałem wspomagacza ale bez kofeiny( ciężko było ) aż tu pani w aptece mówi mi " to może spróbuje pan żeń-szenia " i........... musze powidzieć że działa- polecam jakiegoś kopa to niedaje ale wzmacnia organizm i chroni przed zmęczeniem i jeszcze ma taką jedną zaletę sam zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Podnies sobie poziom cukru we krwi, dobry jest snickers .Dobra bedzie glukoza

Jezeli Ci pomoglem, a przynajmniej nie zaszkodzilem daj mi soga

-=Kto nie kuje, ten nic nie zysuje=-

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A fakt i bralem wyciag z zenszenia z witaminam,i o nazwie bodymax dostepny w aptece.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najczęściej kupowane suple - ranking

Następny temat

Brzuszek

WHEY premium