witam,
chcialbym sie dowiedziec co najlepsze dla mnie na cykl bedzie. wiek prawie 18nastka, okolo 180cm wzrostu, waga kolo 70kg.. chcialbym zrobic cykl, teraz sie zastanawiam, jakie odzywki kupic. cwicze dosc dlugo, tylko nie raz byly dluzsze przerwy. tak przegladalem troche, i chcialbym sobie kupic:
VITALMAX Kreatyna 500g + Dextroza 630g (okolo 60 zl z przesylka)
oplaca sie to? czy cos lepszego kupie za ta cene? jak tak to co? chcialbym troche masy przybrac i wyrzezbic :)
dzieki za odp.
pzdr.
chcialbym sie dowiedziec co najlepsze dla mnie na cykl bedzie. wiek prawie 18nastka, okolo 180cm wzrostu, waga kolo 70kg.. chcialbym zrobic cykl, teraz sie zastanawiam, jakie odzywki kupic. cwicze dosc dlugo, tylko nie raz byly dluzsze przerwy. tak przegladalem troche, i chcialbym sobie kupic:
VITALMAX Kreatyna 500g + Dextroza 630g (okolo 60 zl z przesylka)
oplaca sie to? czy cos lepszego kupie za ta cene? jak tak to co? chcialbym troche masy przybrac i wyrzezbic :)
dzieki za odp.
pzdr.
Trening czyni mistrza!
Krzysztof Piekarz
