Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
10
Witam. Mam 15 lat, chodze do 2 gimnazjum. Mam zamiar brac kreatyne, ale niewiem czy to jest bezpieczne w moim wieku, wezcie pod uwage ze to jest wiek rozwojowy. Jeszcze jedno mam jakies 162cm wzrostu, a moja waga wacha sie od 45kg do 50 kg. Wiec jestem strasznie chudy, dlatego myslalem o
"mass XXL", ale tez niewiem czy to ma jakies skutki uboczne.
Szacuny
28
Napisanych postów
1971
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
9219
Mam jeszcze jedno pytanie, czy po tym urosnie mi "maly". Bo slyszalem ze po niekturych moga niurosnac.
1. Tak, urośnie Ci jak rozpiszesz sobie odpowiedni trening, najlepiej zawiąż sobie go wogół hantla, zadziała grawitacja i jeżeli go nie urwiesz, rozciągniesz go o kilka cm.
Aby zdobyć parę cm w obwodzie proponuję lać "go" ciężkim hantlem ile wlezie wtedy na pewno Ci napuchnie.
Szacuny
7
Napisanych postów
5026
Wiek
8 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
30480
Mass xxl mozesz sobie kupic jak masz jakes ubytki w diecie , ktora w tej chwili jest dla ciebie niezbedna. Napisz jak dlugo juz cwicysz. Kreatyne kup sobie najlepiej w tym momencie jak przestanie Ci juz sila isc.
Szacuny
28
Napisanych postów
1971
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
9219
Najlepiej rozpisz sobie odpowiednią dietę, ewentualnie uzupełnij ją jakimś gainerkiem. Kreatynę odłożyłbym na razie. Masz 15 lat i się rozwijasz, więc po co Ci teraz syntetyczne środki. Lepiej korzystaj z tego co teraz daje Ci natura.
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
10
Wielkie dzieki za odpowiedzi. Cwicze juz 6 miesiecy, wczesniej podnosilem hantelki w domu itp. ale to tak bardziej rekreacyjnie :)
Mam jeszcze jedno pytanie, czy po tym urosnie mi "maly". Bo slyszalem ze po niekturych moga niurosnac.