SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna w tym wieku.......

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10
Witam. Mam 15 lat, chodze do 2 gimnazjum. Mam zamiar brac kreatyne, ale niewiem czy to jest bezpieczne w moim wieku, wezcie pod uwage ze to jest wiek rozwojowy. Jeszcze jedno mam jakies 162cm wzrostu, a moja waga wacha sie od 45kg do 50 kg. Wiec jestem strasznie chudy, dlatego myslalem o
"mass XXL", ale tez niewiem czy to ma jakies skutki uboczne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
Mam jeszcze jedno pytanie, czy po tym urosnie mi "maly". Bo slyszalem ze po niekturych moga niurosnac.

1. Tak, urośnie Ci jak rozpiszesz sobie odpowiedni trening, najlepiej zawiąż sobie go wogół hantla, zadziała grawitacja i jeżeli go nie urwiesz, rozciągniesz go o kilka cm.
Aby zdobyć parę cm w obwodzie proponuję lać "go" ciężkim hantlem ile wlezie wtedy na pewno Ci napuchnie.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14357
xxl massa mozesz sobie pic ale zacznij normalnie jesc, co do kreatyny to poczekaj, od kiedy cwiczysz?

misiek

...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
Mass xxl mozesz sobie kupic jak masz jakes ubytki w diecie , ktora w tej chwili jest dla ciebie niezbedna. Napisz jak dlugo juz cwicysz. Kreatyne kup sobie najlepiej w tym momencie jak przestanie Ci juz sila isc.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
Najlepiej rozpisz sobie odpowiednią dietę, ewentualnie uzupełnij ją jakimś gainerkiem. Kreatynę odłożyłbym na razie. Masz 15 lat i się rozwijasz, więc po co Ci teraz syntetyczne środki. Lepiej korzystaj z tego co teraz daje Ci natura.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10
Wielkie dzieki za odpowiedzi. Cwicze juz 6 miesiecy, wczesniej podnosilem hantelki w domu itp. ale to tak bardziej rekreacyjnie :)
Mam jeszcze jedno pytanie, czy po tym urosnie mi "maly". Bo slyszalem ze po niekturych moga niurosnac.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62767
Mam jeszcze jedno pytanie, czy po tym urosnie mi "maly". Bo slyszalem ze po niekturych moga niurosnac.


hahahhaa umarłem chyba

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10
Dobra to nie powod do smiechu :) Przeciez musze rozwiac wszelkie watpliwosci :D Jeszcze raz dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
dobre....szkoda że nie ma tabletek na rozwój mózgu...

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
Dam Ci za glupte soga !!!! Pompe mialem straszna !!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
...który;tchórz, stróż, mąż, dąb,...
ciekawy jestem kto Tobie takich głupot nagadał...

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
Do kogo to bylo studencik ??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy skonczyc cykl cell pump

Następny temat

Nitro Shock pytania

electro
Polecane artykuły