SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

3 cykl kreatynowy - pomoc w wyborze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1735
Mam za sobą dwa cykle na mono. Pierwszy całkiem ok, co nie dziwi ale drugi już nieco słabszy. Ten drugi skończył się 3 miesiące temu. Chciałbym teraz zacząć trzeci cykl i się waham co wybrać:

1. mono+TCM
2. TCM
3. mono + Cell Pump
4. Cell Pump

Do tego jakieś carbo. Staż 18 miesięcy. Chciałbym trochę załapać masy, zaraz po cyklu przymierzam się do HST, a później lekka redukcja/rzeźba.
Która z w/w opcji byłaby Waszym zdaniem najlepsza?

I przy okazji. Czasami muszę trenować rano. Z tego co wiem to CP bierze się rano po wstaniu i następna dawka po treningu ale musi być odstęp 8 godzin (opis dawkowania producenta). I nie zmieszczę się w tym odstępie czasu. Jak to rozwiązać?

Co się dzieje? No o co chodzi? Przecież miało być tak pięknie! Wywiady miały być...
O co chodzi? Ale mnie kopło!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
1. mono+TCM
2. TCM
3. mono + Cell Pump
4. Cell Pump


Wybór zależy tylko od Ciebie. Każda opcja będzie OK. Tu masz link co do dawkowania różnych "zestawów" www.sfd.pl/temat239825/

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
2 x CP
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
najlepszy stack na jaki cie stac

proponuje jesli finanse pozwalaja - Knockout
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 593 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70001
Rowniez sklanialbym sie w kierunku 2xCP a Knockout zostawil na cykl nastepny
Pozdro
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
a moze do tego czasu bedzie KO 2 ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 593 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70001
Lub CP Extreme
Apropo KO Czyzby Biniu cos wiedzial?? A jeszcze lepiej by bylo gdyby wiecej powiedzial
...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
Bierz dwie puchy cp i bedzie gitara !! :) Nie musisz odrazu kupowac dwoch jak nie masz kasy , kup jedna a jak sie skonczy to druga.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1735
Knockout chciałem zostawić na później.

CP kupić 2 x 450g??
Wystarczy to na jakieś 6,5 tygodnia w dawkach 2 porcje (9,5g)/dzień zarówno w dni treningowe jak i nietreningowe. Chyba nic nie popierzyłem?

Co się dzieje? No o co chodzi? Przecież miało być tak pięknie! Wywiady miały być...
O co chodzi? Ale mnie kopło!

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
niestety nic nie wiem o KO2
ale przy tym postepie w dziedzinie stakow nie zdziwi mnie ew jego obecnosc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 593 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70001
2x mniejsze puchy CP starcza na pelen cykl Kupuj smialo jedz i rosnij
Pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omega 3 olimp - wazne

Następny temat

ODZYWKI

electro
Polecane artykuły