czytalem wiele tematow na temat skakania na skakance ale nigdzie nie znalazlem linkow do filmow prezentujacych np umiejetnosci zawodowych bokserow w skakaniu, macie jakies linki do tego typu filmow ??
z gory wielkie dzieki
z gory wielkie dzieki
Krzysztof Piekarz
skakać kazdy skacze tak samo...ale są różne style skakania, ja na siłce w szkole skacze dwoma nogami, potem na jednej prawą ap otem na jednej lewej. Można także i skakać do tyłu, także pomaga...na zmiane w biegu...różnie...

Musisz cwiczyc skacz duzo to beizesz skakal coraz lepiej