witam
od 1,5 roku mam ból kolana,byłem u ortopedy, miałem rehabilitacje i na jakis czas przestało, nawet w wakacje cwiczyłem na siłowni na nogi i nie bolało, dopiero miesiac temu (nic nie cwiczac) mnie na nowo rozbolało, dzisiaj zrobiłem pierwszy trening na siłce na wyskok i wchodzac po schodach czuje ból w tym kolanie, słyszałem że istnieją jakieś ćwiczenia wzmacniające staw kolanowy, macie może jakieś rady w tym wypadku...??
od 1,5 roku mam ból kolana,byłem u ortopedy, miałem rehabilitacje i na jakis czas przestało, nawet w wakacje cwiczyłem na siłowni na nogi i nie bolało, dopiero miesiac temu (nic nie cwiczac) mnie na nowo rozbolało, dzisiaj zrobiłem pierwszy trening na siłce na wyskok i wchodzac po schodach czuje ból w tym kolanie, słyszałem że istnieją jakieś ćwiczenia wzmacniające staw kolanowy, macie może jakieś rady w tym wypadku...??
Krzysztof Piekarz
, kurde nie chce żeby mi noga odpadła... 
