Szacuny
2
Napisanych postów
1060
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
3925
zastanawiałem się ostatnio jak to się dzieje że kulturysci wydaja się tacy szerocy,czy to możliwe że szkielet rozciaga się jakoś na boki? no bo same umiesnione barki nie poszerzaja aż tak,może wy mi wytłumaczycie 8)
*** Mafia Ślązaqf ***
"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."
Szacuny
0
Napisanych postów
186
Wiek
36 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
4413
Mnie też od jakiegoś czasu to zastanawia, tym bardziej dla tego że jestem strasznie wąski.
"Mjśjó" jeśli mówisz prawde, to by wszystko wyjaśniało. Może jednak ktoś to potwierdzi dla pewności. Bo też obiło mi sie o uszy że pas barkowy mogą rozepchać najszersze grzbietu...