SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

brak efektow :(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3847

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
Soter

bez diety tez sie rosnie ladnie na suplach.. suple i odzywki sa rowniez po to zeby ludzie bez diety mogli sobie ulatwic zycie..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
dokończ
pozdr.!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
Suple tylko wspomagają,a dieta to podstawa, bez niej nie masz co oczekiwać cudów. Zaczynając cykl kreatynowy, rozpisz sobie nie tylko posiłki, ale spróbuj pic jak najwięcej wody. Poza tym jak będziesz już miał dietę, dokup sobie może dextro albo taurynę. Ewentualnie do tego jabłczanu możesz dorzucić mono.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 996
eee teraz to juz za pozno , a pozatym bede miec kase w marcu a tu juz bedzie koniec cyklu Dokoncze cykla a potem pojade na czyms innym , pozdro
Mono to szit bo nie chce zeby pozniej po cyklu woda mi wyporarowala i wroce do tych samych rozmiarow co przedtem , wiec kasa w bloto
pzdr

Chce byc duzy :d

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 152 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7449
Pauleq sugerujesz ze mozna zauwazalnie zwiekszyc wage jedzac tyle samo tylko dzieki kreatynie? Jakos dziwne bo znam pare osob ktore bez zadnej diety jechaly pare cykli na mono... efekty w postaci bardziej widocznego umiesnienia mieli, silowe tez. Ale w porownaniu do tych ktorzy trzymaja diete to marne efekty. Wzrostu wagi tez u nich nie ma, w koszulce dalej wygladaja jak chuderlaki. Zreszta sam tak kiedys robilem to wiem :)

Hip Hop Nie Umarł
http://www.hhnu.pl 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
magix...widzę że wiedzę na temat wspomagania suplementami masz mocno ograniczoną...

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
Przeczytaj uwaznie: ODZYWKI i suplementy

wiesz jaka jest miedzy nimi roznica?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35012
magix polecam jablczan kreatyny, ktory w przeciwienstwie do mono nie wchlania tyle wody.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14855
Jem TCM dopiero 1,5 tygodnia a juz 1 cm w bicu poszedl. Trening rozpisany ladnie jest. Z dieta jest tak ze nie licze kazdej kalorii ale wiem co i kiedy jesc wiec tez dobrze jest. Jest to moj pierwszy cykl kreatynowy.

Pozdro

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 996
ech moze jestem tym , co kreta nie dziala :)

Chce byc duzy :d

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

JAKI STACK

Następny temat

nabuzowany po kreatynie :/

electro
Polecane artykuły