SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak efektów - porady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 23 lat Na forum 273 dni Przeczytanych tematów 8
Elo ogólnie to mam 16 lat i mam problem z tym ze jestem słaby. Chodzi o to ze chodze juz na siłownie 8 miesięcy (chodze 2 razy w tygodniu) I niestety mój max na ławie to 35 kg. Wielu moich znajomych gdy zaczynali chodzic na siłownie i byli pierwszy raz brali to wiele więcej niż ja. Stosowałem różne diety oraz stosowałem różnego typu odżywki (białko,kreatyna,Ashwaganda) .Ostatnio miałem myśl aby zacząć brać sterydy ale boje sie o swoje zdrowie. Mam wielu znajomych u których sterydy daly bardzo dużo a u niektórych problemy na zdrowiu. Wiec mam pytanie do was czy warto brać gdzie mój progres siłowy jest zerowy, i jeśli polecacie brać sterydy to jakie na samym początku. poproszę o odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Witaj,
Musisz wiedzieć, że nie każdy może być silny. Nie każdy z nas ma predyspozycje do tego by być silnym, to nie znaczy, że to 35kg, to już szczyt Twoich możliwości. Z całą pewnością tak nie jest. Pewnie jest jeszcze spory zapas, ale trzeba umieć mądrze trenować, systematycznie pracować i poprawiać technikę wyciskania. Pracować nad słabymi punktami itd.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Skonsultuj odżywianie w dziale odżywianie i trening w dziale trening dla poczatkujących albo wszystko na raz w dziale junior, bo pewnie gdzieś leży problem.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5803
Poza tym co ci już napisali to weź jeszcze pod uwagę że do zrobienia dobrej atletycznej sylwetki nie potrzebujesz jakiejś super siły szlifuj technikę i siła sama powoli przyjdzie nie ma co tego przyspieszać ogarnij tylko jako taką dietę.
Sterydy to też nie jest dobre rozwiązanie bo zyskasz kilka kg z retencji wody w krótkim czasie ale narobisz sobie masę problemów jak każdy z nas który je bierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Każdy kto zaczyna coś robić jest w tym słaby, lub też bardzo słaby. Jest to dość oczywiste. Nikt nie osiągnął wyników będąc osobą posiadającą. Do tego trzeba czasu i cierpliwości. Każdy kto jest zawzięty, cierpliwy i wykonuje coś przez dłuższy okres osiągnie w tym wysoki poziom sprawności i umiejętności. To, że jesteś na początku trochę słabszy, niż inni Twoi rówieśnicy nie oznacza, że nie osiągniesz z czasem wyników.

Sugeruję skupić się na prawidłowym odżywianiu i solidnym treningu siłowym. Zapraszam w tym celu do odpowiednich działów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13382
Wyciskanie na płaskiej to nie jedyny wyznacznik siły. Są jeszcze martwe ciągi, wiosłowania, przysiady, podciągania. A jak w tych bojach? Jest progresja? Też nie mam jakiś powalających wyników w w wyciskaniu, ale jest progres w innych ćwiczeniach a klata i tak rośnie. Jeśli ogólnie nie ma postępów to trzeba przyjrzeć się odżywianiu i regeneracji. Jak tylko wyciskanie to może warto popracować nad tricepsem. A na sterydy to jeszcze masz sporo czasu, wykorzystaj naturalny potencjał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Do sterydów się w ogóle nie kwalifikujesz. Nie napisałaś za wiele na sobie przeciwnik sobie ze szczegółach też nie był natomiast po tym co napisałeś nie masz za dużo pojęcia nt. diety czy treningów. Dwa treningi w tygodniu to za mało żeby osiągnąć coś ciekawszego, owszem jest to lepsze niż nic jeżeli nie ma więcej możliwości, ale cudów się nie spodziewaj i na pewno sterydy nie pomogą. Druga sprawa to to że jesteś Za młody i Twój organizm dopiero się rozwija podobnie jak delikatny układ hormonalny i wprowadzeniem hormonów z zewnątrz byś tylko sobie narobil szkody. Udaj się do działu junior i tam specjaliścipomoga Cinulozyc dietę i porzadny trening, efekty na pewno przyjdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12072 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
Witaj!
Przede wszystkim jestes mlody i brak sily moze wynikac tez z wieku. Wraz z przyplywam lat i doswiadczenia na silowni sila rowniez bedzie rosla. Chodizsz na silownie DOPIERO 8 miesiecy. Przez ten czas jak nie miales nikogo ogarnietego nad soba to najprawdopodobniej jeszcze powielasz wiele bledow, ktore trzeba skorygowac.

Przede wszystkim wypełnij ankiete dzialu, rozpisz te Twoje diety i trening, a zobaczymy w czym jest problem
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór suplementacji

Następny temat

Suplementy na lepszą pracę mózgu

WHEY premium