Dane :
Waga : 69 (liczę 70 )
Wiek : 15
Ilość białka na kg masy [g] 2,5
Ilość węglowodanów na kg masy [g] 3
Ilość tłuszczy na kg masy [g] 1
Zapotrzebowanie
Kalorii : 2170
Ilość białka [g] 175
Ilość węglowodanów [g] 210
Ilość tłuszczu [g] 70
basen 3 razy w tygodniu po 45 minut, co 2 dni 40 pompek , co 2 dni 150 brzuchow normalnych i 80 bocznych ( po 40 na kazda strone )
Dieta :
<b>10:00</b>
- 70g platkow owsianych
- 300ml mleka 0,5%
- 100g sera bialego chudego
<b>12:30</b>
- 150g sera chudego
- 100g banana
- 100g jogurtu naturalnego
mieszam wszystko, wychodzi taka dobra papka
<b>15:00</b>
- 50g platkow sniadaniowych
- 4 bialka
- lyzka oliwy z oliwek
- 2 zoltka
- 100g jogurtu naturalnego
- 100g banana
miksuje platki z jajkami, wlewam na goracy teflon, smaze,
wrzucam na talerz, posypuje pocietym bananem, polewam jogurtem,
<b>18:30</b<
- 150g piersi z kurczaka
- 75g ryzu
- 100g jogurtu naturalnego
- lyzka oliwy z oliwek
- ogorek
- masa papryki slodkiej w proszku
smaze, gotuje, posypuje, zrem
<b>22:00</b>
-100g sera bialego chudego
Szczerze powiedziawszy jest to dieta od "oobi". Prosiłbym o naniesienie poprawki do mojego zapotrzeboiwania dziennego kalorii i BTW. Składniki w miare mi smakują więc prosiłbym o wybranie coś podobnego! Nie poszedłem na łatwizne bo przekopałem prawie 1/4 tematów o odzywianiu na forum , ale stwierdzilem, ze lepiej to dam ekspertom! Co sądzicie o CKD w moim wieku? ( mam 15 lat ) Pozdrawiam i dziękuje za naniesienie poprawek
Zmieniony przez - neok05 w dniu 2006-01-09 00:30:29
Waga : 69 (liczę 70 )
Wiek : 15
Ilość białka na kg masy [g] 2,5
Ilość węglowodanów na kg masy [g] 3
Ilość tłuszczy na kg masy [g] 1
Zapotrzebowanie
Kalorii : 2170
Ilość białka [g] 175
Ilość węglowodanów [g] 210
Ilość tłuszczu [g] 70
basen 3 razy w tygodniu po 45 minut, co 2 dni 40 pompek , co 2 dni 150 brzuchow normalnych i 80 bocznych ( po 40 na kazda strone )
Dieta :
<b>10:00</b>
- 70g platkow owsianych
- 300ml mleka 0,5%
- 100g sera bialego chudego
<b>12:30</b>
- 150g sera chudego
- 100g banana
- 100g jogurtu naturalnego
mieszam wszystko, wychodzi taka dobra papka
<b>15:00</b>
- 50g platkow sniadaniowych
- 4 bialka
- lyzka oliwy z oliwek
- 2 zoltka
- 100g jogurtu naturalnego
- 100g banana
miksuje platki z jajkami, wlewam na goracy teflon, smaze,
wrzucam na talerz, posypuje pocietym bananem, polewam jogurtem,
<b>18:30</b<
- 150g piersi z kurczaka
- 75g ryzu
- 100g jogurtu naturalnego
- lyzka oliwy z oliwek
- ogorek
- masa papryki slodkiej w proszku
smaze, gotuje, posypuje, zrem
<b>22:00</b>
-100g sera bialego chudego
Szczerze powiedziawszy jest to dieta od "oobi". Prosiłbym o naniesienie poprawki do mojego zapotrzeboiwania dziennego kalorii i BTW. Składniki w miare mi smakują więc prosiłbym o wybranie coś podobnego! Nie poszedłem na łatwizne bo przekopałem prawie 1/4 tematów o odzywianiu na forum , ale stwierdzilem, ze lepiej to dam ekspertom! Co sądzicie o CKD w moim wieku? ( mam 15 lat ) Pozdrawiam i dziękuje za naniesienie poprawek
Zmieniony przez - neok05 w dniu 2006-01-09 00:30:29
Krzysztof Piekarz
zdrowo się odżywiaj, ćwicz w domu, zacznij uprawiać jakąś grę zespołową itd. Po Twoich parametrach widzę, że nie jest tak tragicznie jak zaczniesz regularne treningi to wszystko będzie ok. Wątpię, żeby przy Twoim treningu taka duża ilość białka była odpowiednia... Jeśli już chcesz wprowadzić