Armwrestlingiem zainteresowalem sie po pewnym imcydencie.
silowalem sie z gosciami ktorzy sa o wiele lepiej zbudowani odemnie.110 kg wagi na klate ponad 170kg w łapie dużo.....
ja jako amator łapa 41 na klate 80<tylko> waga 90 kg ich pokonałem bez wiekszych trudnosci-tzn nie mialem problemu z przetrzymaniem ich-blokada a pozniej do oporu i wygrana moja..
od nowego roku wracam na silke i treningi i pomyslelem ze moze warto zainteresowac sie tym sportem?? ale nie wiem czy mam szanse--na silce dawno nie bylem itd...mieszkam w krakowie-mozna tam cos takiego trenowac?
pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
ale każdy sportowiec dobrze wie, że czasem wystarczy troche sprytu, refleksu i doświadzcenia aby ten silniejszy stał sie słabszym
czlowiek rozni sie od siebie i ma rozna gestosc miesnie a co za tym idzie rozna ich sile, niektorzy maja juz wrodzone silne miesnie i sciegna i okazuje sie swietbnym dla niego wyborem sport silowy.....
zorientuj sie w cwiczeniach i porozgladaj sie troszke i mozesz smialo zaczynac, o rady pytaj tutaj. A co do klubu w Krakowie to nie ma takowego :-/ Niestety takie duze misto i mustka tam ehhh :-/