SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poczatkujacy- czy sie nadaje?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1308
Witam

Armwrestlingiem zainteresowalem sie po pewnym imcydencie.
silowalem sie z gosciami ktorzy sa o wiele lepiej zbudowani odemnie.110 kg wagi na klate ponad 170kg w łapie dużo.....

ja jako amator łapa 41 na klate 80<tylko> waga 90 kg ich pokonałem bez wiekszych trudnosci-tzn nie mialem problemu z przetrzymaniem ich-blokada a pozniej do oporu i wygrana moja..

od nowego roku wracam na silke i treningi i pomyslelem ze moze warto zainteresowac sie tym sportem?? ale nie wiem czy mam szanse--na silce dawno nie bylem itd...mieszkam w krakowie-mozna tam cos takiego trenowac?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3045 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30011
Jeżeli piszesz prawdę, to masz predyspozycje i warto zainteresować się tym sportem bliżej.
Pozdrawiam

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1308
Mozecie mi powiedzec a raczej zdefiniować predyspozycje.wiadome ze głownym czynnikiem sa tu miesnie ale czy zawsze silniejszy pokona słabszego?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6927
Logicznie silniejszy zawsze pokona słabszegoale każdy sportowiec dobrze wie, że czasem wystarczy troche sprytu, refleksu i doświadzcenia aby ten silniejszy stał sie słabszym
Jeżeli faktycznie pokonujesz na reke większych od siebie to znaczy ,że masz predyspozycje.

...<> "Żyj szybko! Umieraj młodo! Kochaj Siebie! A d***** tylko Pieprz...<>...
><... Armwrestling...><

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3045 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30011
"Logicznie silniejszy zawsze pokona słabszego..." - niekoniecznie

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7749
najkrocej predyspozycje to silna i duza lapa nie chodzi tylko o miesnie ale tez o kosci. (duza dłon gruby nadgarstek ułatwiaja sprawe). i jeszcze kupa innych rzeczy hehhe.
technika to pewnie z 50% sukcesu wiec jesli juz kiedys sie silowales a ci silniejsi kolesie niegdy to miales przewaga :D

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 16 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2999
Dołączę sie do dyskusji....
predyspozycje genetyczne to czesto uzywane okreslenie... hehe czlowiek rozni sie od siebie i ma rozna gestosc miesnie a co za tym idzie rozna ich sile, niektorzy maja juz wrodzone silne miesnie i sciegna i okazuje sie swietbnym dla niego wyborem sport silowy.....
Ja na poczatku zanim trenowalem armwrestling to tez wygrywalem z wiekszymi od siebie, problem w tym ze ja wazylem 60 a oni po 90....
wydaje mi sie ze mam po tacie odziedziczone takie predyspozycje i tyle...
Nie trzeba meic tak jak ktos powyzej napisal wcale grubej i duzej reki, ani tez tak bardzo widocznie umiesnionej, a mozna pokonac niejednego osilka!
Technika i szybkosc to fakt ze sa istotne, ale nie az w tylu procentach moze, ale licza sie bardzo.
Reasumujac: warto sprobowac, a moze jestes takim nowym talentem zorientuj sie w cwiczeniach i porozgladaj sie troszke i mozesz smialo zaczynac, o rady pytaj tutaj. A co do klubu w Krakowie to nie ma takowego :-/ Niestety takie duze misto i mustka tam ehhh :-/
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie robić przerwy między seriami?

Następny temat

STRONG MAN w katowicach ??

aerofull