SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY OPLACA SIE TYM ZAJAC NA POWAZNIE?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 23 lata i lubie cwiczyc, gdy bylem na cyklu moj wynik w wyciskaniu to 160 kg przy wadze 85 kg , mysle ze to niezle al ewtedy nie pomyslalem zeby wystartowac w zawodach, i zgarnac kase albo nagrody, wiec jak oplaca sie starotawac? dobre sa nagrody? mowie na poczatek o takich regionalbnych, bo jak ostanio na mojej silowni takie byly to za 1 miejsce koles zganal laptopa to chyba niezle co?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3628
skoro u Cciebie na silowni sa takie nagrody to sam sobie odpowiedz,
i daj znac jak beda nastepne!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1326
laptop za zawody na silowni???za zawody regionalne rozdaja samochody,za rangi mistrzostw polski mieszkania,a jak juz cos zdobedziesz na europy lub swiata to bedziesz smigal MAYBACHEM i mial szmalu jak BILL GATES,a jak juz sie obudzisz to zejdz na ziemie.

sport to zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Psisyn nie kłamie caparzo. Zaraz zapodam Ci linka, a nagrody właśnie takie były : za 1 - laptop, 2 - rower, 3 - odżywki. Wiem bo nakładałem krążki na tych zawodach i dostałem karnet na miesiąc za darmo
. Dobra to tyle a oto link :
http://www.gosir.gdynia.pl/090203body.php
Jak chcesz to dam Ci znać jak będą następne u nas zawody, to se przyjedziesz i wygrasz.( tyle że wyniki są bez koszulek, ale poza tym jest tylko jedna zasada -> nie odrywasz dupy, można odbijać od klatki na maxa więc wyniki są +10kg w stosunku do tego co Ci zawodnicy ( oczywiście nie wszyscy an zawodach stosowali niedozwolone techniki ) rzeczywiście daliby radę wziąć. Tej zimy będą kolejne - warunek jest jeden trzeba mieć karnet RAF Body Center.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
a wiesz ile wyciskali ?? Bo tam są tylko punkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz napisane na dole, najlepszy wycisnął 195kg( w miarę technicznie ) przy wadze niecałe 100kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1326
po pierwsze tylko nie odrywac dupy,co to za wyciskanie,to "pseudowyciskanie"!a po drugie ja tez znam przypadki,ze byly zawody w wyciskaniu (przed paru laty) i do wygrania byl samochod osobowy,ktorym juz przed zawodami jezdzil zawodnik,pozniej jak sie okazalo wygral zawody(?!?!?!?!).moj znajomy dostal zaproszenie,wycisnal tyle,ze wygralby bezproblemowo,jak sie pozniej okazalo startowal poza konkursem.p.s.zawody odbywaly sie w Z........(znane miasto w gorach)a zawody organizowala klika K.....

sport to zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Luz, zaręczam Ci że w Gdyni wszystko jest fair play( Szymiec tego pilnuje ).
...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1326

sport to zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3014
vudu!!! jak czytam takie teksty, to odzyskuję wiarę w sens istnienia tego forum:)poważnie!!!i gdybym mógł przyznał bym Ci sogi, ale nie mam zamiaru dać zarobić tym .dzjhfuyseg:)
co do treści wypowiedzi to nie umiem Ci pomóc:(

Prezes Klubu "Grzmoty"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ćwiczycie poza siłką inny sport?

Następny temat

Super Series GP Szwecji 05.12

WHEY premium