SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

rozkład ćwiczeń

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1883
oceńcie mój rozklad cwiczen:
-ławka płaska 1s
-sciaganie drazka /podciaganie sie na drazku szerokim nachwytem 1s
-teraz nie wiem co dac: wyciskanie skos hantlami a potem w 5-tkach porecze albo moze przenoszenie hantlem lezac
-podciaganie hantla w opadzie tulowia
-wyciskanie na maszynie nogami
-wyciskanie hantli siedzac (barki)
-martwy ciag
-unoszenie hantli na tyl barkow / albo podciaganie sztangi wzdluz tulowia
-uginanie ramienia ze sztanga
-wyciskanie francuskie lezac
-wznosy na palce stojac
-brzuch

Prosze ocence bo w srode zaczynam HST
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 74703
ktory to twoj hst ? jak dobierales serie ?


-ławka płaska 1s

ok

-sciaganie drazka /podciaganie sie na drazku szerokim nachwytem 1s

lepsze podciaganie na drazku

-teraz nie wiem co dac: wyciskanie skos hantlami a potem w 5-tkach porecze albo moze przenoszenie hantlem lezac -

daj porecze albo zostaw tylko jedno wyciskanie

-podciaganie hantla w opadzie tulowia

daj wioslowanie sztanga

-wyciskanie na maszynie nogami

zamien na przysiady i rob zamiennie z martwym ciagiem tzn jednego dnia przysiady drugiego martwy ciag

-wyciskanie hantli siedzac (barki)

moze byc, lepiej sztanga

-martwy ciag

ok co drugi trening

-unoszenie hantli na tyl barkow / albo podciaganie sztangi wzdluz tulowia

wywal, tylko barkow pracuje przy wioslowaniu

-uginanie ramienia ze sztanga
-wyciskanie francuskie lezac

ramiona zacznij trenowac od polowy 10-tek, po 1s starczy

-wznosy na palce stojac

ok

-brzuch
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14914
Prosze ocence bo w srode zaczynam HST

Max'y spr. ? SD bylo ?

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229
Mam pytanko czemu wyciskanie hantli na barki jest gorsze od sztangi?? Przecież trudniej jest podnieść hantle niż sztange.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14914
To chyba kwestia ROMu.

No pain no gain ? No brain no gain !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST: 5RM negatywne - pytania o progresje

Następny temat

Potrzebuje porady

electro
Polecane artykuły