SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DIETA NA MASE, A SŁODYCZE??!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 570
Siemanko. Ułożyłem sobie diete bo zaczynam treningi na silowni. Od czasu do czasu lubie zjesc jakiegos batona, czy jakies ciastko, tylko nie wiem czy to mi nie zaszkodzi, czy w jakikolwiek sposob nie "zakłóci" diety??!! Albo np. McDonald??!!
POZDRAWIAM

[ (...)zawsze bowiem znajdziesz słabszych i silniejszych od siebie(...) ]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7818
McDonald-syf... Batony itp niepolecane- dużo pustych kalorii,niezdrowych tłuszczy, a tego należy unikać...zastąp moze owocami, to jest jakieś wyjście.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 570
No ale chyba od czasu do czasu nie zaszkodzi mi jakis wafelek??

[ (...)zawsze bowiem znajdziesz słabszych i silniejszych od siebie(...) ]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 570
A coca-cola??

[ (...)zawsze bowiem znajdziesz słabszych i silniejszych od siebie(...) ]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 422
Baton po treningu chyba nie zaszkodzi poniewaz ma duzo weglowodanów które musisz uzupełnic jak najszybciej :)
1

huh huh huh m huh huh ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9896
ale taki baton oprócz węglowodanów zawiera też dużo tłuszczy i tych niezdrowych co po treningu nie są wskazane.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7818
zaszkodzić nie zaszkodzi bo to nie trucizna, ale jeśli porównywać pełnowartościowe jedzenie potreningowe z batonem... to ten drugi wypada beznadziejnie...ale myślę że raz na jakiś czas nie namota dużo w diecie takie odstępstwo.Wcinaj go najlepiej z samego rana lub po treningu, wtedy Twój wygłodniały organizm potrzebuje węglowodanów prostych. Co do coca coli to węglowodany proste + sporo chemicznych substancji, ale tak jak wyżej raz na jakiś czas dużej szkody nie zrobi;) chyba że jesteś zawodowcem;) pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
sadze tak samo jak soczek byleby te odstepstwa od diety nie byly zbyt czeste, no chyba ze nie zalezy Ci na zdrowiu
ps. wszystko jest dla ludzi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7818
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
i najlepiej jakby te odstepstwa komponowaly sie z bilansem ja np. ide jutro na pizze ale nie zjem np. drugiego posilku w szkole zeby nie przekroczyc bilansu na +
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 570
Właściciwe to swoja przygode z siłownią to dopiero zaczynam. Mam 16 lat i z czego 10 lat trenowałem judo. Teraz naszło mnie na podnoszenie żelastwa :]:]:] Dzieki za pomoc..POZDRAWIAM!!!!!!

[ (...)zawsze bowiem znajdziesz słabszych i silniejszych od siebie(...) ]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta w treningu na sile w WL

Następny temat

prosze o pomoc

electro
Polecane artykuły