Edi jak narazie w tym sezonie 6 razy został wybrany do jedenastki kolejki ... tak więc jest się kogo obawiać.

...
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
25/11 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:1

W meczu 15. kolejki Orange Ekstraklasy Lech Poznań zremisował z Pogonią Szczecin 1:1. Mecz toczył się w szybkim tempie i z pewnością był efektownym widowiskiem dla kibiców. W 55 minucie Lech objął prowadzenie. Strzał Piotra Reissa zdołał odbić Boris Besković, ale wobec dobitki Tomasza Iwana był już bezradny. Radość lechitów nie trwała jednak długo. W 63 minucie kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Radek Divecky i piłka odbijając się jeszcze od poprzeczni wpadła do siatki. Lechici mieli jednak okazje do tego, aby ponownie wyjść na prowadzenie. W 78 minucie po faulu na Krzysztofie Gajtkowskim, rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Reiss. W końcówce spotkania kapitalną okazję zmarnował również Pape Samba Ba, który strzelał głową z pięciu metrów, niestety nie zdołał skierować piłki do siatki.

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:1 (0:0)
Sędziuje: Mirosław Ryszka (Warszawa)
Widzów: 6.000
Bramki: 57.Iwan (Lech) - 63.Divecky (Pogoń)
Żółte kartki: Iwan (Lech) - Trałka, Tavares, Michalski (Pogoń)
Czerwone kartki: ---
LECH: Kotorowski - Kuś (72.Marciniak), Mowlik, Anderson, Telichowski (55.Topolski) - Nawrocik, Iwan, Scherfchen, Sasin (67.Samba Ba) - Reiss, Gajtkowski
POGOŃ: Pesković - Tavares, Julcimar, Magdoń, Matlak, Trałka (46.Elokan), Łabędzki, Grzelak, Edi (90.Bugaj), Michalski (77.Milar), Divecky
...
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Wieczorem moze wrzuce fotki z meczu bo porobilem kilka, ale cienkie sa bo ogolnie*****em wialo, kotl ani bylo;-( kupilem bilet na piątke ale wszedlem tedy co zasze czyli od kotla ta brama i nie mialem przejscia na piatke juz i musialem siedzec z tymi piknikami kolo vipow