SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 306815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 274
Niestety ale nie dostałem nic takiego chociaż przydało by się. A te teksty masz w języku francuzkim ? Czy przetłumaczone ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4934
szkoda ze trzeba odbyc sluzbe w naszym wojsku zeby isc do legii
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 221
Czarny2 polecam ruwniez ksiazki:Józef Białoskurski "10 lat piekla w legii cudzoziemskiej", Andrzej Talaga "Nasi w legii cudzoziemskiej".Naprawde warto!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 274
Musi być naprwdę dobra skoro tak polecasz, postaram się przeczytać dzieńki za inormacje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 274


Z tym z łatwością traficie do punktu werbunkowego w Paryżu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 274


A tu Marsylia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 83
siemka! chciałbym pogadać z kimś kto o Legi ma troche pojęcia, kto tam był lub zamierza sie wybrać! nr gg- 4446534 skype- tomek19202122
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 221
Siema Tomek1920 ja sie zamierzam wybrac "tam" w przyszlym roku, dokladnie niewiem kiedy ale zamierzam bo tu w kraju niema zadnych perspektyw!A ty wybierasz sie do Legii czy tylko zbierasz informacje o tej doborowej jednostce?A dokladnie co cie interesuje?Moze ci cos pomoge?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 221
A czy ktos jeszcze z forum dyskusyjnego mysli o wyjezdzie w przyszlym roku?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 83
marzenie o Legii jest od małego dzieciaka. muszę jeszcze dużo materiału na ten temat zebrać i jak mi nie pójdzie na studiach to wyjazd z tego kraju!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

electro
Polecane artykuły