SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

megabol gainer 737

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
Wtrace swoje czy grosze

Od razu mowie ze nie jadlem tego gainera i go nie zjem bo nie mam zaufania do produktow Megabola, wole albo przeznaczyc te pieniadze na ulepszenie diety albo dozbierac i kupic cos zaufanego. Cena przewaznie idzie z jakoscia a jesli cena tego produktu jest tak niska to jaka jest jakosc stosowanych skladnikow ?! Nie ma tutaj mowy o tym czy sie dobrze rozpuszcza i jak smakuje licza sie skladniki i surowce z ktorych produkt jest zrobiony.

Podam maly przyklad:
Gainer2 Vitala - na 100osob 95 to opinie pozytywne
Mass XXL - dobry, dosc tani gainer na 100osob 90 opini pozytywnych
A teraz powrownajcie to sobie z tym gainerem i ogolnie z firma megabol.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5259
Po pierwsze. Tak ogólenie to TREC zbiera dobre opinie jako producent ale Magnum i 3dProtein jest beee - to pokazuje że wyjątki zdarzają się każdej firmie tak samo moze być z Megabolem. Nie zbiera dobrych opini - tak naprawde tylko za osławiony testosterol - więc dlaczego miałby się nie trafić dobry produkt. O to przykład: Ich kreatyna zbierała dobre opinie.

Po drugie. Jęsli rzeczywiście koszt wyprodukowania podobnego gainera wychodzi w granicach 6-7PLN to 737 wcale nie jest gorszy tylko Megabol proponuje niższą cene, staje się bardziej konkurencyjny i trafia w bardzo podatny na niskie cenny Polski rynek. Przykład Universala - wysoka cena nie zawsze idzie w parze z jakością a jedynie płaci się za marke...

Jesli Megabol w ten sposób zagarnie dużo część rynku gainerów to w efekcie długo falowym cenny innych producentów pójdą znacznie w dół. Olimp też próbuje wejść na rynek z tanim gainerem - Gain Bolic ok. 25PLN za 1000g.

Uważam że nie powinno sie krytykowac produkty bez jego spróbowania lub konkretnego skłądu bo firma jest beee... Pozdrawiam

Zmieniony przez - SzyCha83 w dniu 2005-11-14 13:01:52

Pozdrawiam SFDowców

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
odpowiem pytaniem: dlaczego staramy sie nie jesc parowek i zwyklego chleba, bulek przeciez sa dobre ?!

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5259
Mów za siebie ja bułki, chleb i dobrej jakosci parówki (czytaj nie wieprzowe) bardzo lubie i jem i diete trzymam na jasnym pieczywie... Nie wiem czemu ty nie jesz - to chyba pytanie nie do mnie

Pozdrawiam SFDowców

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
ehh dobra co czlowiek to inne spojrzenie na temat :) ja tam sie chyba nie przekonam, mi to podchodzi po Duzo-tanio-tesco pozdrawiam

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
czarny to co z tymi opiniami, nikt, prawie nikt na forum nie kupuje megabola a kazdy po nim jedzie choc zgodze sie z toba w tym ze najlepiej wlozyc jak najwiecej w diete bo nawet najjjlepszy gainer jej tak nie uzupelni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
zgadadzam sie w zupelnosci, mysle poprostu ze warto dolozyc pare groszy i kupic cos co cieszy sie dobra opinia i co najwazniejsze zasluguje na ta opinie.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
ale nikt nie dal megabolowi szansy na wyrobienie takiej opini (gainerze)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
a ja dodatam że jem niezwykły (razowy) chleb (jeżeli zwykły = biały).

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
Szycha, jeżeli Twoim zdaniem Trec jest lepszy od Universala to chyba miałeś podróbe tego ostatniego.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem!

Następny temat

o po stacku?

electro
Polecane artykuły