SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

megabol gainer 737

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
muzyk - nikt o swoim produkcie zle nie powie jak go produkuje i chce sprzedac :) ale jak np twoj kumpel pracuje w zakladach miesnych albo przetworstwie owocow albo gdziekolwiek gdzie sie mieso robi to z nim pogadaj co tma sie wyprawia :) To samo dotyczy odzywek, trzeba by spytac tych co bezposredni kontakt maja. Wiec wiesz..... Chodz jadlem produkty Hi-tec i mi tez lepiej odpowiadaly.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
stódentkat napisał:

"1 kg białka w handlu detalicznym <wpc>: 26 zł; biała roślinne jeszcze tańsze "

powiedz mi jeszcze gdzie je moge kupic,to bede dozgonnie wdzieczny

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
poszukaj Ostrowia :D najtansze i nie najgorsze raczej.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
Co do tematu to jednak nie kupil bym tego Megabola. Jakos zle mi sie ta firma kojarzy( i to chyba z powodu tego testosterolu 250), ale zawsze warto zaryzykowac. W sumie 2x kupilem total creatine 250g tej firmy i jak na moja pierwsza kreatynke cos po niej przyszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Ja tego gainera biore od roku i nie narzekam. Mam po nim konkretne przyrosty masy ( i to nie tkanki tłuszczowej). Jeszcze do tego dołożyć ostry trening i roztępy gotowe (po takiej mieszance zrobiły mi sie roztępy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975

Nie ma to jak gainer na przybieraniu na masie. Po pierwsze dostaniesz bana za odkopywanie temtow a po drugie nie wypisuj bzdur ze masa ci poszla po gainerze a po trzecie ten gainer to lipa.

Zmieniony przez - patryk1991 w dniu 2008-03-14 10:55:33

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
to raczej żart a nie gainer.

swoją droga nie rozumiem dlaczego nie można odkopywać tematów? skoro są stare i zbędne to dlaczego istnieją na serwerze? a jeżeli są na tyle wartościowe aby je trzymać na serwerze dlaczego nie można się w nich wypowiadać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Bo nikt nie bedzie czekal kilka lat na twoja odpowiedz i regulamin zabrania. Najczesciej jest ich juz duzo a przede wszystkim wyszukujesz w wyszukiwarce to co cie interesuje a nie zakladasz kolejny post o tym samym.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19418
a dlaczego piszesz zeby nie pisal ze mu masa poszla ??
jezeli przytyl ,nie rozumiem

Zmieniony przez - blach_man w dniu 2008-03-15 10:36:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Bo to bzdury. Powiedz mi jak mozesz przytyc po jedzeniu w proszku. Chyba tyjesz po normalnym jedzeniu a gainery, bialka, bulki to uzupelnienie diety. Wkrecaja sobie faze ze tyja po gainerach i potem pytaja sie czy dobry bedzie na nim cykl. Niestety tak jest a ty takie bzdury potwierdzasz.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem!

Następny temat

o po stacku?

WHEY premium