SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

megabol gainer 737

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
dobry produkt dla każdego kto nie sra pieniedzmi na suple...
nie każdy przecież ma chorobliwą manię uzywania wszystkiego co amerykańskie i super-hiper-mega-extra...
a tak na dobrą sprawę... jecie amerykańskie super-hiper-mega-extra suple i co? któy z Was może pochwalić się taką masą i rzeźbą któa odzwierciedlałaby poniesione koszty??

mamy dwóch chłopaków:
jeden je super-hiper-mega-extra amerykańskie suple...
drugi tanie suple z firm typu Megabol, vitalmax, activita itp...

obydwoje mają podobną genetykę i podobny trening...

bzdurą jest twierdzenie, że ten jedzący super-hiper-mega-extra suple bedzie nieporównywalnie lepiej zbudowany od tego drugiego...

dlatego wszelkie słowa opluwania tanich jednakże wcale nie złych produktów jest całkowicie nie na miejscu...

Willhelm

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
oprocz kwestii którą poruszyles...czyli EFEKTÓW po extra-super-... towarach z usa itd., a efektow po tych tanszych - jest jeszcze sporo innych spraw, moze 2rzednych, moze nawet 3rzednych ale także dla niektorych bardzo waznych (pisze dla niektorych - bo mi osobiscie jest to obojetne, bardzo sobie chwale vitalmaxa; ale megabola nie lubię i już - dlaczego? to juz kiedys wyjasnialem) takich jak np. rozpuszczalnosc danej odzywki, jej smak (odpowiednio z mlekiem/wodą/dodatkami), ew.problemy żoładkowe, itd. etc.

Zeby nie było - ja nie naleze do osób, które srają kasą i stac mnie na wszystko co lepsze, czesto kupuje suple z vitalmaxa - lubie tą firmę i mi ona bardzo odpowiada. Wypowiadalem sie ogolnie odnosnie megabola - wiem ,ze reklama to dzwignia handlu, ale taka reklama jaką "robi" ta firma mi zupełnie nie pasuje...sami poczytajcie o tych testosterolach, biosterolach, ogolnie 80% textu to głupie sciemy , ja to czytam i czuję się jakby robili ze mnie głupka
Dla mnie to jest wada; wiadomo że jest to na pewno skuteczne (widac to po naszym forum , gdzie tematow o ww produkty jest bardzo duzo, zainteresowanie nimi tez jest spore) ale mi to nie pasuje, dlatego mam prawo krytykowac.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
kazdy gainer jest drozszy niz najprostsza masowa dieta

jak ktos nie ma pieniedzy to niech nie uzywa odzywek, a skupia sie jedynie na najprostszych suplach

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Will ten gainer pachnie mocno allegro.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
FU... bez sensu... mówię o ludziach, którzy mają pieniądze na dobrą dietę i zostaje im tyle, że mogą pozwolić sobie na tanie suple...

przecież jezeli kogoś nie stać na amerykanskie wodotryski to nie oznacza to, że ma zapomnieć o suplementach... tanie nie znaczy złe!

Mietki... podejrzanie tani to fakt... musze jutro wpaść do sklepu i sprawdzić ten towar...

Willhelm

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
Megabol wcale nie jest taki tani, a większosc produktów jakośc ma z***aną. Jakośc nie dorównuje cenie. Jedyne co z Megabol ma w miare to kreatyna i te aminokwasy (przynajmniej takie opinie słyszalem o tych aminokwasach). Po tej samej cenie co Megabol albo nawet niższej są znacznie lepsze jakościow produkty znanych marek.

Wracając do tematu - 3 kilogramowy gainer zawierający około 30% białka kosztuje zazwyczaj około 100 zł. Jeżeli ktoś kto opakował zioła w pudełko do złudzenia przypominające teścia i opatrzył je mylącą nazwą teraz proponuje mi taką masówke za połowe ceny wyśmiewam go w żywe oczy.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
przynajmniej takie opinie słyszalem o tych aminokwasach

zatem nie jadłeś w ogóle supli z megabola?
w taki razie Twoja opinia jest mało wiarygodna
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
Jadłem kiedyś i zadowolony nie byłem. Te aminokwasy kupiłem sobie teraz na spróbowanie ale zdania jeszcze nie mam wyrobionego. Poza tym z odżywkami i opiniami na ich temat mam do czynienia codziennie ponieważ pracuje w tej branży więc moja opinia chyba jest w miare wiarygodna.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
to, że pracujesz w brańzy absolutnie nie czyni Cię wiarygodnym
wręcz przeciwnie!
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
Nie jestem oficjalnie zatrudniony w żadnej z firm produkującej odżywki. Mam oczywiście swoich faworytów oraz firmy za którymi nie przepadam, ale staram się byc obiektywny. Nie lubie np Treca, ale ich kreatyne moge polecic ponieważ wiem, że jest to w miare dobry produkt. Z tego co zaobserwowałem po megabola przychodzą praktycznie sami początkujący nastolatkowie, albo ich matki przez nich wysłane.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem!

Następny temat

o po stacku?

electro
Polecane artykuły