SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy może być takie połączenie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1423
PONIEDZIAŁEK - klata + plecy
ŚRODA - triceps + biceps
CZWARTEK - nogi + barki
SOBOTA - klata + biceps + przedramie

Brzuch na każdej sesji

"Mógłbym się zapisać? Chciałbym rozbudować parę mięśni."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1423
Lub cięższy program :
PN klata plecy

WT bary tric bic

SR nogi prostowniki

CZW klata plecy

PT barki tric bic

brzuch na każdej sesjii

"Mógłbym się zapisać? Chciałbym rozbudować parę mięśni."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23490
Ja bym się na takim zajechał.
Barki w dzień po tricu, tric i bic po klacie i plecach, brzuch codziennie?? Coś mi to nie pasuje


Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2005-10-16 15:48:48

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1423
zły?

"Mógłbym się zapisać? Chciałbym rozbudować parę mięśni."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
arnold robil podobnie^^ juz tak robilem no i nie nazekalem na przyrosty ale faktycznie idzie sie zajechać tzn robilem ten drugi ciezszy nie ma to jak hardcore...

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2005-10-16 21:49:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5935
ten "ciezszy program" jest do bani

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13549
nie powinno sie laczyc chyba klatki i plecow
bic tric i barki naraz? hmm to tez mi jakos nie pasuje
nogi i prostowniki? czy prostowniki to tez nie sa plecy?

brzuch codziennie to tez chyab za duzo, wkoncu to miesien jak kazdy inny i tez potrzebuje czasu na regeneracje.

ogoleni jak patrze na ten trening to nigdy bym sie na taki nie zdecydowal
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hilfe!

Następny temat

w ramach wolnego czasu do znawcow w dziale trening

electro
Polecane artykuły