SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

problem!!!!!!--- do speców tego dzialu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 8 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10697
mam taki problem. Od tygodnia jestem na diecie, moje zapotrzeboawie to 2300 kcal a robie mase wiec musze dodac kcal i ulozylem diete i wychodzi mi 3500kcal, wydaje mi sie ze to zaduzo bo w ciagu tego tygodnia przytylem 2kg!!!!!!!! wiec musze obciac kcal i chce je obciac kosztem tluszczy i wegli co wy na to ??? dostaraczam dziennie okolo 210g bialka, 400g wegli i 110g tluszczy??? profil nieaktualny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
No standardowo daje sie te 500kcal, ktore i tak wprowadzaja duzy dodatni bilans. Wzor jest tylko przyblizeniem, punktem wyjsciowym do prawidlowej oceny zapotrzebowania. Moje zdanie jest takie, ze zwiekszamy kalorycznosc posilkow o ok 10-20% tygodniowo i sie obserwujemy.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 8 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10697
spozywam 6 posilków

sniadanie z tego chce obciac tluszcze bo jest okolo 37g na 20g
drugie sniadanie z tego chce obciac wegle jest okolo 80g tak na 60g
przed treningowy
60g carbo po treningu
potrenigowy z tego chce obciac wegle jest kolo 80 na 60g
kolacja


jeszcze jedna wazna rzecz:
czy w dni nie trenigowe spozywac tyle samo kalorii co w dni treningowe czy mniej?? jak tak to ile mniej???kosztem czego je obciac Tł..czy wegli??

Zmieniony przez - Karson w dniu 2005-10-06 22:14:55
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A jaki rozklad BTW w diecie?

W dni nietreningowe nie pij(jedz) posilku po treningowego(glukoza czy co tam uzywasz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 8 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10697
%B=24%
%W=46%
%T=30%
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3642
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 8 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10697
moze ciut za duzo ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 8 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10697
odswiezam

Zmieniony przez - Karson w dniu 2005-10-07 20:25:04
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
ile ważysz ?? białka daj 1.6-1.8 i zawiększ węgli

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Od tygodnia jestem na diecie, moje zapotrzeboawie to 2300 kcal a robie mase wiec musze dodac kcal i ulozylem diete i wychodzi mi 3500kcal, wydaje mi sie ze to zaduzo bo w ciagu tego tygodnia przytylem 2kg!!!!!!!!

No to trzeba obciac troche kcal. Do zapotrzebowania dodajemy maksymalnie 500kcal, lepiej mniej. Jaki jest twoj % bf, bo 2300 kcal dla 90 kg chlopa to troche malo.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 8 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10697
profil nieaktualny waze 81kg wiec mi wychodzi 2300kcal bo nigdzie nie pracuje wiec wspolczynnik aktywnosci 1,2 czyli +500kcal to bedzie 2800 i tego sie trzymac tak????
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Na razie tak, jezeli twoj typ budowy jest blizszy endomorfikowi, to zaloz 2gb/kgmc, ok 30-35% energii z tluszczu, reszta weglowodany

Beatus, qui prodest, quibus potest

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pusty żołądek.

Następny temat

Dieta do oceny

electro
Polecane artykuły