Witam !
Dziś środa czyli 3 dzień mojej diety... Zanim zacząłem jej stosować czytałem że bardzo ciężko wytrwać, że złe samopoczucie itd. itp. Tymczasem ja jem nawet trochę mniej niż opisałem wcześniej, nie wiem czy to normalne ale z dnia na dzień trace apetyt i jak przychodzi do posiłku to muszę go jeść na siłe... Nie wiem czy jest to związane z nawykami żywieniowymi czy to reakcja organizmu, czy też może przez lekkie przeziębienie które mnie dopadło...
Oprócz tego samopoczucie w porządku, czasem czuję się tylko lekko osłabiony.. Wszystko było by spoko gdyby nie te zakwasy.. ledwo co chodzę heh
Czy sa jakieś objawy które mówią że wszystko jest w porządku i dieta przebiega tak jak należy?
Dziś środa czyli 3 dzień mojej diety... Zanim zacząłem jej stosować czytałem że bardzo ciężko wytrwać, że złe samopoczucie itd. itp. Tymczasem ja jem nawet trochę mniej niż opisałem wcześniej, nie wiem czy to normalne ale z dnia na dzień trace apetyt i jak przychodzi do posiłku to muszę go jeść na siłe... Nie wiem czy jest to związane z nawykami żywieniowymi czy to reakcja organizmu, czy też może przez lekkie przeziębienie które mnie dopadło...
Oprócz tego samopoczucie w porządku, czasem czuję się tylko lekko osłabiony.. Wszystko było by spoko gdyby nie te zakwasy.. ledwo co chodzę heh
Czy sa jakieś objawy które mówią że wszystko jest w porządku i dieta przebiega tak jak należy?