a twoi rodzice ile maja i ile dokladnie masz lat i czy juz miales skok wzrostu
...
Ja mam 186,5 i 15 lat
Moze jeszcze urosne:D:D Ale numer buta mam 50:DCzyli lekarz powiedział ze ze 2m powinienem mieć:D moze lepiej:D
Moze jeszcze urosne:D:D Ale numer buta mam 50:DCzyli lekarz powiedział ze ze 2m powinienem mieć:D moze lepiej:DTooooooooo wszystko:D
...
Mój kumpel z klasy, ma jeszcze 14 lat, (3 gimn. ale urodziny ma w grudniu chyba) i ma 1,94 i 105 kg,
... NR buta tez chyba 50 albo 51
, a jest menda i w nic nie umie grać
. Wielki jak brzoza, głupi jak koza
( nie tyczy sie użytkowników 4um
)
Zmieniony przez - Wojtkov w dniu 2005-09-20 14:41:35
... NR buta tez chyba 50 albo 51
, a jest menda i w nic nie umie grać
. Wielki jak brzoza, głupi jak koza
( nie tyczy sie użytkowników 4um
)
Zmieniony przez - Wojtkov w dniu 2005-09-20 14:41:35
...
ale 50 numer i prawie 200m i 110 kg wagi nowy shaq rosnie tylko ze musi sie grac nauczyc
...
janu15 :
"200m.."
olbrzym
"200m.."
olbrzym

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''
Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Trening kondycyjny + wzmocnienie mięśni nóg.
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- ...
- 57
Następny temat