PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
potrzebne przede wszystkim w okresie redukcji, gdy masz dietę z ujemnym bilansem kalorycznym
białko na redukcji musi być
a jak zależy Ci na spaleniu fatu - tylko dobry spalacz + dużo aerobów + dieta z ujemnym bilansem (i wtedy można bawić się w bcaa)
ze spalaczy polecam meta burn xtp z mrm
pozdrawiam!
dieta + aeroby + dobry spalacz. Z tym, że jak będziesz miał dietę i aeroby to nawet spalacz nie będzie Ci potrzebny."Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
lepiej zpaodac sobie porcji ostrowii przed treningiem a nie wydawac kase na BCAA ktore w Twoim wypadku raczej sie nie sprawdzi
co do antykatabolikow-bialko juz masz ktore jest b.dobrym antykatabolikiem
jesli mas zkase kup glutamine czy HMB
no i jak przedmowcy dieta przede wszystkim+aeroby
w nastepnej kolejnosci spalacz
Top Dog
If you wanna job done right you must do it yourself
"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
a o termogennym działaniu bialka kazdy spec powinie wiedziec,
a jak nie wie to powienie czytać a nie udzielać rad.
oki.
Skoro uważasz, że termogeniczne działanie białka jest aż tak znaczące, że można traktować białko jako fatburnera, to może uzasadnisz swą wypowiedź czymś innym niż własnym autorytetem? Bo z tego co wiem, termogeniczne działanie białka jest za słabe, żeby mogło mieć znaczący wpływ na odchudzanie."Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
Krzysztof Piekarz