SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukacja : białko czy bcaa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 345
Witam, jestem na etapie redukcji i chciałbym sobie zakupić jakiś efektywny antykatabolik. Przeczytałem naprawdę wiele postów na temat działania antykatabolicznego białka i bcaa, ale nie mogę dojść do finalnego wniosku - co zadziała lepiej. Zastanawiam się na BCAA OLIMP w megakapsach i nad białkiem Trec - Perfect Whey Protein / chyba że ostrowia lub białko nie serwatkowe? Co myślicie? Mile widziane podpowiedzi i komentarze, nie zakładam nowego posta tylko dlatego, że nie chce mi się czytać forum, ale naprawdę nie mogę się zdecydować.
Pozdrowienia

p.s jakbyście mogli mi podpowiedzieć jeśli już to jak dawkować białko :)

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): q

Wiek: 18

Waga: 82

Wzrost: 194

Cel cyklu: Redukcja

stosowane już wcześniej suplementy : Brak

Uprawiane inne sporty: Kickboxing

stosowane wcześniej spalacze : Brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Brak

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: ok. 100zł

uwagi i sugestie: Brak

Staż treningowy: 4 miesiące

Zmieniony przez - Kornel91 w dniu 2009-03-24 10:46:42

Zmieniony przez - Kornel91 w dniu 2009-03-24 10:50:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Dieta i aeroby najlepsze na redukcję.
Białko wg braków w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 671
Waga : 82

Wzrost : 194

I Ty chcesz redykcje robic?Ja trenuje muay thay,mam 196 wzrostu i waze 103 i robie w tej chwili mase.Daj sobie spokoj z bialkiem,dostarcz je wraz z jedzeniem w postaci bialego sera np.Dobrzeby bylo jakbys jednak fotke dal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
odzywka bialkowa ibcaa to zupelnie inne suple...

jak brakuje bialka - kup bialko, jak chcesz antykatabolika - wez bcaa

ile chcesz docelowo wazyc przy tym wzroscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3786
ja polecam i bialko i BCAA napewno bedzie brakowac bialka dlaczego??
bo na redukcji trzeba ok 3 gramy na 1KG a watpie zzebys dostarczyl tyle z jedzenia takze potrzebne jest BCAA bo to najlepszy antykatabolik jaki jest na swiecie

Cel 150kg na klate:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 345
Jestem świadomy tego, że za krótki staż na redukcję, ale chcę na wakacje zrzucić ten lekki tłuszczyk z brzucha i reszty ciała, nie ma go za dużo, ale mimo wszystko chce się go pozbyć. Czytałem, że najlepszym antykatabolikiem jest białko... Jeśli chodzi o dietę, to dostarczam tyle białka ile jest potrzebne. Tak z 75kg - nie wiem ile kilo jest tego tłuszczu :) Robię aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jaki masz rozklad wegli/balek/tluszczy na kg masy ciala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 534 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21971
jeżeli nie masz kasy to raczej bym kupił białko np. hi-tec anabolic protein, które posiada dużo aminokwasów, sam tak będe robił ponieważ nie stać mnie na bcaa, jakoś sobie poradze bez tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 345
Ściągnąłem sobie ten dziennik posiłków Vitalmaxa i ustaliłem sobie dietę na jeden dzień ( chodzę do szkoły i nie mogę dostarczyć wszystkiego tak jakbym chciał ) i wyszło mi B/T/W na kg ciała : 2/3,5/1,5(nie tak jak być powinno niestety) . Zrobiłem bilans podajże -300.

Z kasą coś się wykombinuje :)

Zmieniony przez - Kornel91 w dniu 2009-03-24 14:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a jak powinno byc? bo nie rozumiem OCB...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 345
Sorki nie odpisywalem, bylem w szpitalu mialem operacje kolana :/
Fattaq wydaje mi sie ze wiecej energi powinienem dostarczyć z tłuszczy, chociaz ten rozklad chyba nie jest zły ? :)
Nie mam tyle hajsu, że kupić białko i BCAA, znalazłem promocję BCAA OLIMP MEGACAPS w kazdej caps 1,1g czyli na wage 82kg to pasuje zjeść 7caps przed i 7po treningu tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cholesterol w suplementach bialkowych

Następny temat

Animal Test + GH stack ?

WHEY premium