800m to bardzo specyficzny dystans. Tutaj musisz byc przygotowany nie tylko szybkościowo ale wytrzymałość tempowa musi być na bardzo wysokim poziomie. Na 800 mam 2:00:13. i cały czas kręcę w okolicach 2 min. Taki pech no ale trudno. W zasadzie podstawa to baza do treningów która generalnie większość lekkoatletów robi w zimie. Tej bazy u ciebie brakuje. To może być duzy problem przy treningu tempowym. Jeżeli chcesz złamać 2 min to jeszcze długa droga do tego ale najważniejsze że chcesz. Najlepszą opcją był by trening w klubie i współpraca z trenerem. To moim zdaniem podstawa do tego by coś osiągnąć.
Niektórzy czują chwile prawdziwej wolności będąc nad tym co inni omijają każdego dnia.