Mam pewien problem. Mam lekkie hantelki po 5 kg więc robię nimi bardzo dużo powtórzeń np na bica 8x15. Do czego prowadzi taki trening ???
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Teoretycznie zaraz wszyscy Ci napiszą, że nic Ci nie da taki trening, ale ja Ci powiem szczerze, że WSZYSTKO zależy od genetyki. Moim zdaniem dobra genetyka to 80% sukcesu. Poczytaj sobie może temat, który przed chwilą napisałem: https://www.sfd.pl/temat216927/
A jeśli chodzi o sam trening, to ćwicz całe ciało, choćby z ciężarem własnego ciała, czyli rób pompki(najlepiej z plecakiem z obciążeniem), przysiady(np. z tymi hantlami), podciągaj się na drążku jak masz itd. Treningiem domatora przy dobrej genetyce wiele zdziałasz moim zdaniem. Pamiętaj też o diecie.
Ja mam dobry trening, dobrą dietę, a mięśnie rosnąć mi nie chcą, za to brzuch rośnie doskonale
.
A jeśli chodzi o sam trening, to ćwicz całe ciało, choćby z ciężarem własnego ciała, czyli rób pompki(najlepiej z plecakiem z obciążeniem), przysiady(np. z tymi hantlami), podciągaj się na drążku jak masz itd. Treningiem domatora przy dobrej genetyce wiele zdziałasz moim zdaniem. Pamiętaj też o diecie.
Ja mam dobry trening, dobrą dietę, a mięśnie rosnąć mi nie chcą, za to brzuch rośnie doskonale
....
na poczatku taki trening powinien Cie i tak powiekszac tzn takie machanie, organizm jest do tego nie przyzwyczajony wiec bedzie rosnac
...
I zwiększy ci się wytrzymałość. I pamiętaj żeby ćwiczyć całe ciało.
lukas222 przed chwilą właśnie przeczytałem ten post o twoim tacie, jacek masz przykład, że taki trening może być bardzo skuteczny.
lukas222 przed chwilą właśnie przeczytałem ten post o twoim tacie, jacek masz przykład, że taki trening może być bardzo skuteczny....
W łapie ma 38 cm czystego mięśnia. Wygląda to lepiej niż nie jedno ponad 40 cm
. Tłuszczu nie ma prawie wogóle.
. Tłuszczu nie ma prawie wogóle....
przez pierwszy tydzien bedziesz czul ze cos na tobie rosnie, czyli w tym wypadku bicepes np. ale potem machanie tym 5kg do niczego nie doprowadzi bo bicek sie przyzwyczai i bedziesz machal nia i 1000 razy a to w sumie nic nie da, cwicz na przemian pompki i tym hantelkiem moze wtedy rezultat bedzie inny ale po czasie bicek i ty bedziecie chcieli wiecej a wtedy juz tylko albo spawarka albo sportowy
ja osobiscie 5kg to robie sobie czasami na barki bokiem podnosze sporo razy, ale juz dla mnie tez malo te 5 kg...pozdrawiam
cos smacznego jak pisze lukass 38 miesnia niz 40 z tluszczem, jestem za
Zmieniony przez - Crowas w dniu 2005-08-12 12:34:32
ja osobiscie 5kg to robie sobie czasami na barki bokiem podnosze sporo razy, ale juz dla mnie tez malo te 5 kg...pozdrawiam
cos smacznego jak pisze lukass 38 miesnia niz 40 z tluszczem, jestem za
Zmieniony przez - Crowas w dniu 2005-08-12 12:34:32

...
a tak na marginesie to 15 ruchów z 5kg sztangielką to wcale nie jest dużo.
na początek ci wystarczą - zacznij od ogólnorozwojówki
na początek ci wystarczą - zacznij od ogólnorozwojówki
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz