Witam
Mam taka sprawe, po przyjsciu na silke od razu biore na lawce 5 seri po 10 powtorzen 40 kg sztanga (nie smiac sie chodze dopiero miecha na silke
no i pozniej pojde na atlas pocwiczyc klatei pozniej hantlami nastepnie jakies cwiczonka na triceps, biceps lub barki (zalezy od dnia) pozniej siadam na lawke i te 40 kg z ledwoscia biore 5 razy noi pozniej znow to samo pare cwiczen i ide na lawke boire 40 kg ze 3 razy nie wiecej, czy mam jakis zly plan cwiczen czy co jest ze pozniej biore tylko po 3 razy?
Mam taka sprawe, po przyjsciu na silke od razu biore na lawce 5 seri po 10 powtorzen 40 kg sztanga (nie smiac sie chodze dopiero miecha na silke
no i pozniej pojde na atlas pocwiczyc klatei pozniej hantlami nastepnie jakies cwiczonka na triceps, biceps lub barki (zalezy od dnia) pozniej siadam na lawke i te 40 kg z ledwoscia biore 5 razy noi pozniej znow to samo pare cwiczen i ide na lawke boire 40 kg ze 3 razy nie wiecej, czy mam jakis zly plan cwiczen czy co jest ze pozniej biore tylko po 3 razy?
Krzysztof Piekarz
