SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak cwiczyc??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 164
Witam
Mam taka sprawe, po przyjsciu na silke od razu biore na lawce 5 seri po 10 powtorzen 40 kg sztanga (nie smiac sie chodze dopiero miecha na silke no i pozniej pojde na atlas pocwiczyc klatei pozniej hantlami nastepnie jakies cwiczonka na triceps, biceps lub barki (zalezy od dnia) pozniej siadam na lawke i te 40 kg z ledwoscia biore 5 razy noi pozniej znow to samo pare cwiczen i ide na lawke boire 40 kg ze 3 razy nie wiecej, czy mam jakis zly plan cwiczen czy co jest ze pozniej biore tylko po 3 razy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7220
Tu masz wszystko podane, ułóż sobie plan bardzo podobny do tego, załóż posta w dziale trening i tam też wklej swój ACT z tego linka https://www.sfd.pl/temat18564/
Czytaj, czytaj, czytaj, czytaj...

SFD rzondzi :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9873
a co ty chcesz brac po np 1 godzinie treningu to samo co wczesniej: po 1 nie masz wogole planu jak tak cwiczysz (kazda partia na treningu) po 2 miesnie sie meczą dlatego nie mozliwe jest podnoszenie tego samego co wczesniej jak byles swiezy. Uloz sobie jakis sensowny plan cwiczen a na bank bedziesz mial lepsze efekty.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 164
aaa no dobra a ten plan to jak ulozyc zeby byly lepsze efekty?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9873
wiesz nikt ci nie ulozy tutaj sam planu!! by najwyzej mozemy ci pomoc napisz tez cos o sobie swoj staz cel itd:)napisz trening a by go poprawimy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 164
to tak: chodze na silke troche ponad miecha,a moj terning wyglada tak: po wejsciu na silke biore na lawce 40kg 5 ser. po 10 powt. nastepnie cwicze na atlasie motylkiem 3 ser. po 10 powt. dalej hantlami 3 ser. po 15 powt. (na klate) nastepnie hantlami 4 ser. po 15 powt. na biceps, naspepnie na modlitewniku 3 ser. po 10 powt. pozniej uginanie ramion ze sztanga stojac 3 ser. po 10 powt. i pozniej od poczatku, tylko nie smiac sie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7220
www.kulturystyka.pl/atlas 
https://www.sfd.pl/temat170075/ posty Mawashiego pomocne
https://www.sfd.pl/temat92080/ Brutus poleca
https://www.sfd.pl/temat214525/ jak ułożyć plan

Zmieniony przez - PhOeNiXx w dniu 2005-08-04 15:02:11

SFD rzondzi :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9873
poczytaj te powyzsze posty i sproboj ulozyc plan bo mowiac szczerze nie masz planu !!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 164
jejku a z tych postow to nic prawie nie rozumiem!! no wkoncu dopiero ponad miecha cwicze. a nie moglby ktos z was opisac swojego treningu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9873
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7220
Sorki ale wiesz, przeczytaj pare razy a nie raz, ja też dużo nie rozumiałem na początku ale jak poczytasz więcej to zrozumiesz i to Ci się w przyszłości przyda, zobaczysz.

Edit. https://www.sfd.pl/temat18564/ sprawdz

Zmieniony przez - PhOeNiXx w dniu 2005-08-05 09:48:15

SFD rzondzi :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 164
aha to na kazdym treningu mam cwiczyc kazda partie miesni tak? I przes ile czasmu mam tak cwiczyc?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proplem z dodawaniem sogga:(

Następny temat

Siłownia

electro
Polecane artykuły