SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

masa na low carb - po co to?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
no wlasnie,mam krotkie pytanko:czy oplaca sie robic wg was mase na low carb?Podoba mi sie ditka tluszczowa,na ckd teraz jestem,ale czy mozna robic na tym mase? Mozna liczyc na niej na mniejsze otluszczenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
na mniejsze otłuszczenie jak najbardziej można liczyć ale żeby na LOW CARBIE masa szła musisz mieć ponad 1000kcal na plusie w kaloriach

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
mozesz probowac, mniejszym otluszczeniem bym sie nie podniecal, raczej miesien bedzie pelniejszy (malo glikogenu)

Zmieniony przez - Marcinecki w dniu 2005-07-27 12:58:42

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
teoretycznie mniejsze otłuszczenie lepsza jakość mięśni ale wolniej idzie masa a w praktycze sam sprawdź jak będzie diałała na ciebie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43234
jw.

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1845
Czytałem ostatnio, że na low carbie poziom cholesterolu najcześciej spada jak chudniemy, ale jak tyjemy to najczęsciej rośnie. A tak wogóle myślę, że cholesterol jest niesłusznie posądzany o choroby serca, ale to tylko taka moja ciekawostka.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
jakie proporcje B/T/WW na low carb masowym? Takie jak np na ckd, tylko 100kcal wiecej?
Nie moge cholera znalezc tego postu o masie niskoww, rothen ty gdzies wklejales chuyba link, dasz go tu tez?
Dzieki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
1000kcal chcialem napisac
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 30590
Bilans kaloryczny + 1000cal
ww na poziomie 150g - najlepiej dac 40 % przed treningiem i po treningu 60%
Bialko na poziomie 1,5-2,0g
Reszta stanowia tluszcze zdrowe.
Ładowanie wedlug uznania (ja robilem co 2 tyg)

Jestem ponad 7 miesiecy na tej diecie i prawda jest taka ze nie zrobisz na niej wielkiej masy, przyrosty sa b.wolne nawet przy uzyciu Saa.
Mozna rowniez odnotowac duze wahania nastroju.
Na pocieszenie z cala pewnoscia stwierdzam ze Przyrosty chodz b.male to sa dobrej jakosci.
I w zasadzie wszystko bylo by okey gdyby nie fakt ze ten rodzaj bardzo obciaza (uszkadza) narzady wewnetrzne - i niestety to stwierdzenie jest jak najbardziej prawdziwe (poparte badaniami) - bo tak naprawde jedzenie 250g tluszczu dziennie nikomu nie wyszlo na zdrowie.

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
dobrej jakosci czyli malo otluszczenia?Duza gestosc?
W kazdym razie dzieki strong, dobrze sie nad ta dieta w takim razie (szkodliwosc) zastanowie.
Pomyslalem o niej dlatego, ze na klasycznej masie nie daje rady z zarciem, a bardzo lubie tluste posilki, wiec sie uzupelnia to... Ale sie zastanowie.
Jak najbardziej sog, rzeczowa wypowiedz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
a jaki trening polecacie na low carb na mase?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile wpc?

Następny temat

KALKULATOR KALORII CZY LICZENIE SAMEMU???

electro
Polecane artykuły