Szacuny
5
Napisanych postów
337
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
27423
wlasnie wcinam piersi z kurczaka smazone w panierce...to jest poprostu pyszne w porownaniu z gotowanymi... i mam pytanie czy jest DUŻA różnica pomiedzy smazonymi a gotowanymi? ze jest to wiem, bo wiadomo, ze gotowane najzdrowsze, ale w takiej formie jak jem jest poprostu wyborne ew. powiedzcie jak smażyć zdrowiej, wiem że jest ten spray do smażenia...ale nie wiem czy sie oplaca zakup tego...ile tego bym zużywał. czasami matka zrobi mi dużo takich panierowanych i mam potem na zimno gotowe na obiad/kolacje. bede wdzieczny za kilka slow odnośnie smażenia:)
"Bodybuilding is not a hobby, it's a lifestyle"
"Więcej wart jest cierpliwy niż bohater, a ten, kto opanowuje siebie samego,
więcej znaczy niż zdobywca miasta" Biblia
Szacuny
5
Napisanych postów
337
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
27423
ktoś kiedyś pisal(nie pamietam, jakis VIP) ze lepiej na smalcu smażyć niż na oleju...to byl joke, czy nie?
1
"Bodybuilding is not a hobby, it's a lifestyle"
"Więcej wart jest cierpliwy niż bohater, a ten, kto opanowuje siebie samego,
więcej znaczy niż zdobywca miasta" Biblia
Szacuny
21
Napisanych postów
1650
Wiek
52 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
29299
Ja piersi z kurczaka obsypuje przyprawami,potem obsmażam na patelni teflonowej(bez oleju,ani niczego)i potem do garka z wodą i gotuję.Są tysiąc razy lepsze,niż tylko gotowane.
Szacuny
3
Napisanych postów
437
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
33773
dobrze przyprawione i usmazone bardziej mi smakuja niz w panierce wtedy niemam problemow z kaloriami jakie mi dawalaby panierka i tluszcz "wypity" przez nia, najlepiej przyprawic, skropic lekko oliwa i wstawic w szczelnym pojemniczku do lodowki na dzien wczesniej zeby mieso przeszlo aromatem przypraw
Szacuny
5
Napisanych postów
337
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
27423
no to bede smazyl albo na smalcu albo sprobuje na teflonie. i zrezygnuje z panierki...trudno, dieta jest dieta. sogi dla Was. chyba ze nie chcecie...
"Bodybuilding is not a hobby, it's a lifestyle"
"Więcej wart jest cierpliwy niż bohater, a ten, kto opanowuje siebie samego,
więcej znaczy niż zdobywca miasta" Biblia