SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

smażone piersi(z kurczaka;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27423
wlasnie wcinam piersi z kurczaka smazone w panierce...to jest poprostu pyszne w porownaniu z gotowanymi... i mam pytanie czy jest DUŻA różnica pomiedzy smazonymi a gotowanymi? ze jest to wiem, bo wiadomo, ze gotowane najzdrowsze, ale w takiej formie jak jem jest poprostu wyborne ew. powiedzcie jak smażyć zdrowiej, wiem że jest ten spray do smażenia...ale nie wiem czy sie oplaca zakup tego...ile tego bym zużywał. czasami matka zrobi mi dużo takich panierowanych i mam potem na zimno gotowe na obiad/kolacje. bede wdzieczny za kilka slow odnośnie smażenia:)

"Bodybuilding is not a hobby, it's a lifestyle"
"Więcej wart jest cierpliwy niż bohater, a ten, kto opanowuje siebie samego,
więcej znaczy niż zdobywca miasta" Biblia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
okej ale pamiętaj że tłuszcz na którym smażysz kotlety też ma kcal i to nie mało

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27423
ktoś kiedyś pisal(nie pamietam, jakis VIP) ze lepiej na smalcu smażyć niż na oleju...to byl joke, czy nie?
1

"Bodybuilding is not a hobby, it's a lifestyle"
"Więcej wart jest cierpliwy niż bohater, a ten, kto opanowuje siebie samego,
więcej znaczy niż zdobywca miasta" Biblia

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 251 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
ja zawsze jem w panierce z ym że wieszam go na chak do wątrubki żeby obsiakł a puzniej odgrzewam na paże nie ma szans na nawet kropelke
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29299
Ja piersi z kurczaka obsypuje przyprawami,potem obsmażam na patelni teflonowej(bez oleju,ani niczego)i potem do garka z wodą i gotuję.Są tysiąc razy lepsze,niż tylko gotowane.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12649
Lepiej unikaj panierek. Chłoną duże ilości tłuszczu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 437 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33773
dobrze przyprawione i usmazone bardziej mi smakuja niz w panierce wtedy niemam problemow z kaloriami jakie mi dawalaby panierka i tluszcz "wypity" przez nia, najlepiej przyprawic, skropic lekko oliwa i wstawic w szczelnym pojemniczku do lodowki na dzien wczesniej zeby mieso przeszlo aromatem przypraw
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
ja jem gotowane....dodaje oregano , sporo losi i oblemwam oliwą....do tego jakiś makaron razowy albo kasza/ryż i jestjedzonko

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Jak juz smazysz to na smalcu lub oleju kokosowym, i ta panierka nie jest zbyt dobra to wchlania duzo tluszczu.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-07-15 11:08:53

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27423
no to bede smazyl albo na smalcu albo sprobuje na teflonie. i zrezygnuje z panierki...trudno, dieta jest dieta. sogi dla Was. chyba ze nie chcecie...

"Bodybuilding is not a hobby, it's a lifestyle"
"Więcej wart jest cierpliwy niż bohater, a ten, kto opanowuje siebie samego,
więcej znaczy niż zdobywca miasta" Biblia

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6662
No ja jak smazylem w panierce to waliłem to na oliwe przynajmniej było zdrowo

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przybranie na masie bez cwiczen...

Następny temat

Na masę

electro
Polecane artykuły