wszystkie źródła podają że Arndold zaczynając ćwiczyc miał 16 lat 180cm wzrostu,ważył 60kg i miał ramie wielkości 30cm.Czyli identycznie jak mój brat.I teraz moje pytanie,mój brat stosuje suplementy,uzupełnia glikogen po treningu,każdą partie ćwiczy raz w tygodniu i co?? efekty znikome.Arnold ćwiczył bez diety,o suplementach nie było mowy,ćwiczył podobno 6 razy w tygodniu,więc powiedzcie mi ludzie jakim cudem po 2 latach wyglądał tak jak wyglądał skoro był niby ektomorfikiem,bo nie uwierze że koleś ważacy 60 kg i który ma 30cm w bicu jest mezo
za mądre wypowiedzi sogi
za mądre wypowiedzi sogi
Krzysztof Piekarz
)
poztym j/w wspomaganie lekami i dieta