na pewno w przeciagu ostatnich 2 lat byla ustawa zezwalajaca na slozbe w obcej armi , po odbyciu sluzby w polskim wojsku i otrzymaniu zgody z odpowiedniego urzedu.ale co mi wiadomo takie przyzwolenia sa wydawane bardzo sporadycznie.
...
ze mna jest taka sprawa ze: chce skonczyc szkole (technikom informatyczne) pozniej chce isc do wojska w PL a po odbyciu sluzby ubiegac sie o pozwolenie na wyjazd do LC ktorego pewnie nie dostane(tylko ze wole zapytac niz isc do paki na 5 lat po powrocie jezeli wogole jeszcze za to karaja :/) i tak mysle ze beda mieli na mnie oko jezeli mi go nie dadza co nie? wiec nie wiem czy zlac to, czy sprobowac dostac to smieszne pozwolenie... napiszcie co o tym myslicie...
"Nejlepszą obroną jest atak"
...
damian_16 wal te pozwolenie to zacofana polska itak ci nic nie zrobia za to jak sie nie bedziesz pucowal ze byles w legii jec tam i nie patrz na zewolenia czy pozwolenia bo to pic na wode i tak zpewne bys jego nie dostal
bedzie dobze dzieciak awe
...
i tak chyba zrobie ... :D
Wielkie dzieki blunt za zdjecia sa naprawde zaje..dobre ;] jeszcze raz wielkie thx...
a co do legi czy ktos wie co tak naprawde sie tam dzieje bo juz nie wiem co myslec ... nieraz slysze ze w LC dzieja sie straszne zeczy a gdzie indziej ze jest tak jak w kazdym woju tylko wiekszy naklad na trening i umiejetnosci... no wiec ?? jak to jest??
Wielkie dzieki blunt za zdjecia sa naprawde zaje..dobre ;] jeszcze raz wielkie thx...
a co do legi czy ktos wie co tak naprawde sie tam dzieje bo juz nie wiem co myslec ... nieraz slysze ze w LC dzieja sie straszne zeczy a gdzie indziej ze jest tak jak w kazdym woju tylko wiekszy naklad na trening i umiejetnosci... no wiec ?? jak to jest??
"Nejlepszą obroną jest atak"
...
Czesc jestem Derek, zamierzam w tym roku pojechac do legii cudzoziemskiej. Szukam osob ktore stamtad wrocily, zamierzaja pojechac w tym roku, albo maja jakis znajomych co tam sa. Chetnie pogadam i wymienie sie informacjami. A jesli chcecie w tym roku rowniez pojechac to w kilka osob zawsze razniej i weselej :) Podaje moj gg 1751757
honneur - fidélité!!!
...
Cześć wiesz co próbowałem znaleść ale przejżyj dokładnie forum i w wyszukiwarce też wpisz "LC" albo "Legia Cudzoziemska" znajdziesz coś takiego gdzie pisał "kult" i wszystko wiesz byl też gość zrezta dzisaij znajde i dam Ci linki. Ale sam też szukaj. Pozdro!
"Nejlepszą obroną jest atak"
...
https://www.sfd.pl/temat99745/
hmm... znalazłem narazie tylko ten ale wiem że jest tego wiecej bo też sie LC interesuje i bylo conajmniej 5 tematow o legii na tym forum :] Pozdro!
hmm... znalazłem narazie tylko ten ale wiem że jest tego wiecej bo też sie LC interesuje i bylo conajmniej 5 tematow o legii na tym forum :] Pozdro!
"Nejlepszą obroną jest atak"
...
Ja 4 miesiace bylem w Legii.Teraz zaluje , ze zrezygnowalem.Mysle o tym zeby w przyszlym roku tam wrocic ale nie wiem czy drugi raz mnie przyjma.Jezeli nie to mam slyszalem , ze gdzies w Belgii jest miejsce gdzie szkoli sie najemnikow ale nie wiem gdzie to dokladnie jest.Jezeli ktos cos wie na ten temat to prosze o kontakt.Moj adres [email protected]
...
Pozwolili Ci od tak zrezygnowac? Czy po prostu wycofales sie przed podpisaniem kontraktu?
"Granice imperium to groby jego żołnierzy"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Obrona przed psem
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- ...
- 84
Następny temat