Szacuny
11177
Napisanych postów
52127
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
znam kolesia co ma zrośnięte żebra i mimo że jest niewielkiej postury wyciska naprawdę sporo jak na swoją wagę i staż treningowy przy czym ćwiczy na sucho
Szacuny
20
Napisanych postów
113
Wiek
46 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
4889
Do rbk i mateusz fajne z was chłopaki dotykajcie się dalej razem sisiorkami i łamcie sobie Wasze wątłe kostki. Jeżeli nie umiecie odpowiedzieć na pytanie a do tego nie macie jescze pojęcia. A jeżeli nie rozumiecie przenośńi słowa "kupa" i kojarzy wam się tylko z jednym to przykro mi że musicie tak często w niej grzebać.
Szacuny
3
Napisanych postów
316
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
5699
Do rbk i mateusz fajne z was chłopaki dotykajcie się dalej razem sisiorkami i łamcie sobie Wasze wątłe kostki. haha koleś ma ostrą gatkę, dałbym Ci ziomek SOGA ale Ci nie dam pzdr
Szacuny
0
Napisanych postów
129
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
741
A Słyszeliście O gościach co genetycznie mają zrośnięte żebra?
Dokładnie chodzi o brak przerw między żebrami które są wypełnione tkanką kostką. Goście mają więcej mięśni na tułowiu i nienormalnie dużo siły.
Nie dopuszczani są do zawodów sportowych z powodu tej przewagi.
Był kiedyś film o takim chipku.