SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrośnięte żebra a wyciskanie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
hehe, zamiast sprawdzic spam robicie

serio sa tacy goscie i sa statystycznie silniejsi

jest wiecej podobnych ciekawostek - w gatunku ludzkim zanikaja pewne cechy , np miesien obojczykowy posiada jakis tam % populacji - a przyczynic sie moze do lepszego wyciskania lezac

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 741
Wodyn Mógłbyś zapodac jakąś literature na ten temat? Jakieś linki, co masz. Ja troche szukałem, przyznaje że nie dużo (około 20min.), i nic nie znalazłem.

Tylko nie za szybko ...
Tylko powoli ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
czytam ksiazki, gazety itp

z neta malo wiedzy czerpie

na forum raczej sie nie doszukasz.. najpredzej w dziale "zdrowie" pytaj specow od anatomii

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-05-03 22:57:48

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5647
bez kitu, ale nie wiem czym tak sie jaracie, nie macie racji smiejac sie z chlopaka. babka od bioli cos nam na ten temat gadala, ale nie sluchalem az tak uwaznie, jednak wychodzi na to ,ze te osoby maja wieksze miesnie, badz wiecej poprostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
a WODYN'a nikt nie wyśmieje? Ludzie, żałośni niektórzy są. Jak ktoś wie więcej od niektórych to od razu pojechać po nim. ;)) n/c.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
w obliczu faktu ze sa przypadki narodzin dzieci z 2 ma glowami ... wypada przestac sie dziwic

sa przypadki posiadania 6 palcow u reki albo blony miedzy palcami, blony ocznej , obuplciowosci itp

wiec prosze sie nie dziwic takim podstawowym sprawom jak zanikajace w gatunku organy

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Xeor

tak to juz jest - lenistwo i spemerstwo

ja mam magiczny podpis pod avkiem , ale wrogow mam tu rowniez bo ktos tam cwiczy 3 lata i ma wieksza lape ode mnie a zuperlnie nie bierze od uwage roznic garunkowych

moj wychowanek mial w bicku 43 po 3-4 tyg treningu teraz cwiczac trojboj i niemal zaniedbujac lapke ma 47-48

tacy jak on na koxie maja po 60 i wiecej.. chyba

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Już wiadomo skąd beirze się stereotyp że jak "paker" to głupi ^^. Poszli by lepiej poczytać i potem odpowiedzieć, a nie gadać bez sensu. ;)) Ale temu już nie zaradzimy, takie życie. Są ludzie i taborety (nie chcę tutaj nikogo uraźić, nie mam na myśli żadnej konkretnej osoby).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
GenialRzuf archeolog. I tylko ja to odkryklem. 100 SGów mi sie nalezy za to Ok ja juz nie spamuje. Ogolnie dobrze ze odswierzyles bo to ciekawe jest

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 639



Pozdrówka od Mariana ;)




Dalem ci Soga za odkrycie (Gregor)


Zmieniony przez - Giagnick12 w dniu 2007-05-04 07:00:02

Pzdr 4 all z Sfd.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ...

Następny temat

Jakiś konkret plan ma mase

WHEY premium