ja tez popieram-- gdy odpowiedź jest wystarczająca po co kolejne 10 osób ma dopisywać coś w stylu "j/w"
pozdro
pozdro
Ilość wyświetleń tematu: 5902
zamotany dziś jestem 
Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył
- mafia tadkow niejadkow
-
No ale to uwazam za post innego rodzaju. >
Nie ma ludzi nieomylnych...

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

.Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!
No pain, no gain !
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły