Chaciałem się zapytać jak to jest z naszą przemianą materii w czasie upału. Generalnie jest tak, że gdy jest ciepło to nie chce się nic robić odczuwa się znużenie czy wtedy zwalnia się metabolizm? A z drugiej strony latem łatwiej się chudnie. Więc jak to jest z tą przemianą materii w czasie ciepłych dni i zimnych dni.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Latem chudniesz z kilku powodów:
-brak treningu
-brak apetytu
-imprezy
-upały
-itp
O metaboliźmie nic mi nie wiadomo, niestety.
-brak treningu
-brak apetytu
-imprezy
-upały
-itp
O metaboliźmie nic mi nie wiadomo, niestety.
...
gdzie ja bede tyral jak przyjdą 35 stopniowe upały aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
"Kulturystyka jest sztuką"
...
wiecej sie wszyscy pocą, ruszają (bo jest ładna pogoda) - dla tego miedzy innymi latwej chudnąć. Ale jesli chodzi o przemiane materii..mysle ze jest taka sama. Moze (podkreslam - moze) jest szybsza...ale raczej nie wolniejsza
tomot - czemu w lato brak treningów?
ja mam zamiar w lato robić mase (suchą, ale) z hst
(bo tylko przez wakacje nie mam SW)
mariins - na silke
Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2005-05-23 16:15:28
tomot - czemu w lato brak treningów?
ja mam zamiar w lato robić mase (suchą, ale) z hst
(bo tylko przez wakacje nie mam SW)
mariins - na silke
Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2005-05-23 16:15:28
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz